برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 17 آذر 1395
کد 3604

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

دانشجویان فعال فرهنگی، مسئولیت‌پذیری را تمرین می‌کنند
 
دکتر محمدحسین صومی در آیین افتتاح هفته فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و تجلیل و تقدیر از زحمت کشان بی ادعا، گفت: افتخار می‌کنم در دانشگاهی مسئولیت دارم که برزگانی از عرصه‌های علم و اندیشه در این فضا رشد کرده و برای این خطه افتخار آفریده‌اند، امروزه نقش بی بدیل فارغ‌التحصیلان و اساتید این دانشگاه در پیشرفت علمی کشور بر کسی پوشیده نیست.
وی خاطرنشان کرد: در آموزه‌های دینی بر یاری رساندن به یکدیگر در کارهای نیک و تقوا تاکید شده است و فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر یکی از عمل‌های خیر و نیک می باشد، در همین راستا دانشگاه تمام تلاش خود را برای بسترسازی فعالیت دانشجویان پر تلاش فرهنگی خود به کار می‌گیرد.
دکترصومی گفت: خدمت بی ادعا آرمان ما می باشد و امیدواریم بعد از گذران دوران خدمت و ورود به دوران بازنشستگی بتوانیم بگوییم هر آنچه در توان داشتیم به کار برده و در مسیر خدمتگزاری به جامعه از چیزی فروگذار نکردیم.
وی با تجلیل از فعالیت فرهنگی و اجتماعی دانشجویان گفت: این دانشجویان مسئولیت‌پذیری را تمرین می‌کنند، اینکه دانشجویی  که در کنار تحصیل، فعالیت های فوق برنامه فرهنگی نیز دارند، جای تقدیر دارد.
وی خاطرنشان کرد: اگر فرهنگ در کنار سایر ابعاد حرکت کند حاصل آن تربیت افراد رشد یافته چند بعدی خواهد بود که علاوه بر رشد علمی در زمنیه های دیگر فرهنگی و اجتماعی نیز در جامعه حرفی برای گفتن خواهند داشت.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1405
  • تایید شده
  • در 1395/09/17
  • ساعت 22:19