برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 15 آذر 1395
کد 3596

جلسه پرسش و پاسخ دبیران کمیته های دانشجویی با حضور معاون تحقیقات و فناوری -

جلسه پرسش و پاسخ دبیران کمیته های دانشجویی با حضور معاون تحقیقات و فناوری، مدیر امور پژوهشی و سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار شد.
در ابتدای این جلسه، دکتر پیمان کیهان ور سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی ضمن عرض خیر مقدم به حضار با پر اهمیت شمردن امر فناوری و کارارینی و تحقیق و پژوهش دانشجویی، لزوم حضور پرتوان دانشجویان در این امور را خواستار شد. وی به تغییر رویکرد و روند کمیته تحقیقات دانشجویی نیز اشاره کرده و افزود: افتتاح سایت جدید کمیته تحقیقات دنشجویی این امر را امری مهم و خلاقانه در مسیر جدید کمیته دانست.
دکتر محمد رضا رشیدی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه نیز انتخاب و حضور دکتر کیهان ور را منشا فعالیتهای جدید در امر پژوهش دانشجویی دانسته و از دانشجویان خواست تا از ظرفیت و تجربه ایشان استفاده کنند.
دکتر رشیدی افزود: دانشجویان باید با خلاقیت و برنامه هی ابتکاری و فعالتر بودن بیشتر بودجه ها به طرف تحقیقات دانشجویی سوق دهند. بهترین کار برای کمیته ای دانشجویی این است از ظرفیت های موجود بالاترین لستفاده و بهره برداری شده و برنامه ه ا  با ید کیفی باشد البته تاید بروی کمیت نیز خوب است اما پیشنهاد این است شاخص های امتیاز دهی را روی کیفیت متمرکز کنیم و لزوما باید از شاخص های کشوری و وزارت خانه عقب نمانیم.
در ادامه این جلسه که بیش از دو ساعت طول کشید دبیران کمیته های تحقیقات دانشجویی دانشکده ها به طرح سوال و مشکلات خود پرداختند.
 
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 2007
  • تایید شده
  • در 1395/09/15
  • ساعت 13:16