برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 10 آذر 1395
کد 3585

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جمع مردم تبریز:

مسائل مربوط به ضایعه‌ قطار تبریز-مشهد در اسرع وقت پیگیری می‌شود -

.
 

همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) مراسم تشییع جان باختگان حادثه ریلی سمنان با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت و دکتر کولیوند سرپرست اورژانس کشور در تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر هاشمی که به منظور ابراز همدردی با مردم تبریز و خانواده های داغدار این حادثه در این مراسم حضور پیدا کرد، گفت: رسیدگی به ضایعه ی دردناک قطار تبریز-مشهد به حقوق مردم مربوط است و باید پیگیری شود و مطمئن باشید که این موضوع در اسرع وقت و در عدالت و قاطعیت رسیدگی خواهد شد.

به گزارش  فوق دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی در آیین تشییع جانباختگان حادثه قطار تبریز-مشهد اظهار کرد: این ضایعه‌ی دردناک را به تمامی ملت ایران و کسانی که عزیزان خود را از دست دادن تسلیت عرض می‌کنم.

وی ادامه داد: اینکه چرا مردم آذربایجان در حادثه ی قطار و در راه زیارت امام رضا(ع) داغدار شده و مراسم تشییع را نیز در سالگرد شهادت امام رضا(ع) برگزار می کنند به این دلیل است که مردم آذربایجان همواره در دفاع از حریم ولایت آماده بوده اند.

وی افزود: این عزیزان که در راه زیارت امام رضا (ع) عازم سفر شده بودند، دارای جایگاه رفیعی نزد خداوند متعال هستند.

دکترقاضی‌ زاده هاشمی بیان کرد: این عزیزان ان‌شاءلله با اولیای الهی و با امام رضا (ع) محشور شوند.

وی با بیان اینکه ما کم‌ترین حوادث را در خصوص قطار در کشور داریم، تاکید کرد: وظیفه‌ی دولت و حکومت این است که در مقابل این فاجعه، نواقص، کوتاهی‌ها و اشکالاتی که منجر به این ضایعه شد را شناسایی کنند.

وی اضافه کرد: آنچنان که بنده شاهد بودم، رئیس جمهور دستور قاطع رسیدگی و بررسی علل این ضایعه را دادند تا تمامی بخش‌های مربوط به این قضیه بررسی شوند و با کسانی که کوتاهی کردند نیز طبق قانون برخورد شود.
گفتنی است  دراین مراسم  علاوه بر دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت  که به نمایندگی از سوی دکتر روحانی دراین مراسم حضور یافته بود ،دکتر زارع نژاد رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت ، دکترصومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز  و جمعی از معاونین و مسئولین این دانشگاه نیز شرکت داشتند.
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 4586
  • تایید شده
  • در 1395/09/10
  • ساعت 12:56