برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 7 آذر 1395
کد 3568

در آستانه برگزاری دومین هفته فرهنگی و نیز هفتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه، برگزار گردید:

گفتگوی صمیمی رییس دانشگاه با دانشجویان

گفتگوی صمیمی رییس دانشگاه با دانشجویان


دبیران کانونهای دانشجویی دانشگاه به منظور ارائه گزارش عملکرد یکساله کانونهای دانشجویی و بهره گیری از نظرات و دیدگاههای رییس دانشگاه، نشست صمیمانه و پرثمری را برگزار نمودند. در این نشست: بهنام امینی (نماینده کانونهای دانشجویی دانشگاه)، سعید ترشیزی (نماینده کانونهای اخلاق حرفه ای)، حمید راستی (نماینده کانونهای دینی و مذهبی)، محمد مهدی جلیلی (نماینده کانونهای هنری) و سرکارخانم مشکینی (نماینده کانونهای اجتماعی و خیریه)، به ارائه گزارش عملکرد کانونهای مربوطه پرداخته و مسائل و مشکلات موجود را با رییس دانشگاه در میان گذاشتند.
دکتر صومی، رئیس دانشگاه، پس از استماع موارد مطروحه، ضمن تقدیر و تشکر فراوان از همت شایسته و فعالیت های درخور توجه کانونها، کانونهای دانشجویی را بستر مناسبی برای رشد استعدادهای دانشجویان قلمداد کرده و بر حل مشکلات مالی و نیز حمایت هر چه بیشتر برای توسعه فعالیتهای آنها، تاکید نمود. وی اظهار امیدواری کرد که در آینده نزدیک نسبت به واگذاری محل مناسب برای فعالیتهای هر چه بیشتر و بهتر کانونهای دانشجویی، اقدامات لازم صورت گیرد.
قبل از سخنان رییس دانشگاه، محمود فیضی، مدیر امور فرهنگی دانشگاه، با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی در دنیای امروز و نیز نقش کانونهای دانشجویی در توسعه و تقویت سرمایه اجتماعی، رشد ده برابری تعداد کانونهای دانشجویی دانشگاه طی 4 سال گذشته را مورد توجه قرار داده و ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه و فعالیتهای درخور شاِن دبیران و اعضای شورای مرکزی کانونها و نیز حمایت های بی دریغ رییس دانشگاه، موانع موجود بر سر راه توسعه کانونهای دانشجویی را برشمرد.
در پایان جلسه، از پوستر دومین هفته فرهنگی دانشگاه که به ابتکار و همت کانونهای دانشجویی برای اولین بار در سطح دانشگاههای علوم پزشکی کشور طراحی و اجرا می گردد، رونمایی شد.
لازم به ذکر است دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با 27 کانون، بیشترین تعداد کانونهای دانشجویی را در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور داراست.

 
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 4612
  • تایید شده
  • در 1395/09/07
  • ساعت 9:14