برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 4 آذر 1395
کد 3564

رییس بسیج جامعه پزشکی استان :

60درصد اعضای دانشگاه علوم پزشکی تبریز در قالب بسیج جامعه‌ی پزشکی فعالیت می‌کنند

رئیس بسیج جامعه‌ی پزشکی آذربایجان‌شرقی با اشاره به فعالیت‌های بسیج جامعه‌ی پزشکی گفت: 60درصد اعضای دانشگاه علوم پزشکی تبریز در قالب بسیج جامعه‌ی پزشکی فعالیت می‌کنند و با روحیه‌ی جهادی در مناطق محروم به ارایه‌ی خدمات بهداشتی درمانی و آموزشی مشغول هستند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترمحمد ایرجیان در مراسم اختتامیه‌ی هشتمین بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: بسیج جامعه‌ی پزشکی ذخیره‌ی گرانقدری محسوب می‌شود که دوشادوش سایر رزمندگان در محور مقاومت مبارزه کرده و اکنون نیز به مردم خدمت رسانی می‌کنند.
وی تاکید کرد: فعالیت‌های خیرخواهانه‌ای از این قبیل در شهرستان خداآفرین که حتی یک پزشک متخصص هم نداشت، اجرا شده است.
دکترایرجیان ادامه داد: از جمله فعالیت‌های بسیج جامعه‌ی پزشکی می‌توان به هشت هزار ویزیت تخصصی در 22 رشته‌ی تخصی و فوق تخصصی، بیش از 800 مورد ویزیت داخلی، بیش از چهارهزار خدمات دندان و ... اشاره کرد.
وی با بیان اینکه برخی سعی در جلوگیری از حرکت سیل آسای بسیج در حوزه‌ی سلامت دارند، گفت: اینان یا خائن هستند یا ناخودآگاه کارهایی انجام می دهند، اما این نکته را تیز باید مورد توجه قرار داد که چنین اعمال خصمانه‌ای حرکت خدمت‌رسانان مخلص مردم را متوقف نخواهد کرد.
وی با اشاره به فرهنگ‌سازی در راستای اهدای عضو گفت: بسیج جامعه‌ی پزشکی استان در این راستا نیز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و فعالیت‌‎های شایان تقدیری را در این زمینه انجام داده است که نتیجه‌ی آن ثبت نام حدود هشت هزار نفر در دریافت کارت اهدای عضو در استان بوده است.
ایرجیان همچنین از فعالیت حدود 33 نفر از جامعه‌ی پزشکی در نجف و کربلا در راهپیمایی عظیم اربعین خبر داد و گفت: در سال گذشته 50 میلیون تومان از طرف پزشکان و پیراپزشکان و 13میلیون تومان نیز از طرف پرستاران جهت خدمت رسانی بهتر به مناطق محروم  کمک مالی شده بود. گفتنی است مراسم اختتامیه‌ی هشتمین بیمارستان صحرلیی حضرت فاطمه (س) در تالار وحدت دانشگاه تبریز و با حضور بسیجیان و مسئولان برگزار شد و همچنین در این مراسم از خانواده‌های اهدا کننده‌ی اعضا تقدیر به عمل آمد.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 3894
  • تایید شده
  • در 1395/09/04
  • ساعت 14:22