برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 4 آذر 1395
کد 3562

فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد:

بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی و اسلامی بودن نظام است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، سردار سرتیپ دوم پاسدار کریمیان در مراسم اختتامیه‌ی هشتمین بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) در تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: منظور از مردم سالاری دینی صرفاً شرکت در انتخابات و حضور در پای صندوق‌های رای نیست بلکه منظور حکومت مردم بر مردم است.
وی افزود:حکومت نیز باید در این راستا ساز و کار لازم را فراهم کند تا مردم‌سالاری دینی تحقق یافته و تصمیم گیرندگان نهایی، مردم باشند.
وی تأکید کرد: با استفاده از این راهکار و با پیروی از مثلث مقدس بنیانگذار کبیر انقلاب، رهبر معظم انقلاب و قرآن کریم می‌توان در همه‌ی عرصه‌ها اعم از نهضت نرم ‌افزاری، دفاعی و اقتصاد مقاومتی موفق شد.
سردار کریمیان با اشاره به بیانات رهبری گفت: هر جا که به توصیه‌های گرانقدر امام (ره) و رهبری گوش جان سپردیم، موفقیت‌مان تضمین شد و هرگاه نیز خلاف آن عمل کردیم، نتیجه‌ی آن را مشاهده کردیم.
وی افزود: فقط یک نوع دو قطبی وجود دارد که آن هم دوقطبی انقلابی و ضدانقلابی است و افزون بر آن امروزه یکی از دوقطبی‌های دیگر، دوقطبی انقلابی‌گری و اشرافی‌گری است که باید با آن مبارزه‌ی جدی شود.
وی عنوان کرد: بسیج حرکتی احساسی محسوب نمی‌شود و اگر عده‌ای در زمان جنگ و تحت تاثیر احساسات بسیج شده و سپس جناح خاصی را در پیش گرفتند، بسیجی نیستند و بسیجی بدنه‌ی فعال ملت و جدا از هر جناحی است.
فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه بسیج به بصیرت متکی است گفت: بسیج در نظامی‌گری خلاصه نمی‌شود و بسیج با هدف حفظ انقلاب در تمامی عرصه‌ها در جنگ سیاسی، نظامی و جنگ نرم خدمت رسانی کرده است.
وی تاکید کرد: اشراف اطلاعاتی در میان مردم جز با حضور بسیج امکان پذیر نیست و ضروری است تا در راستای هم‌افزایی لایه‌های مختلف بسیج، افزایش روحیه‌ی ایثار و شهادت در میان مردم و پیاده‌سازی مدل بسیج تلاش شود.
وی خاطر نشان کرد: همانطور که امروزه شاهد آن هستیم، مدل بسیج کشور ما الگوی سایر کشورهای درگیر جنگ قرار گرفته است و اگر زمانی عراقی‌ها تحت فشار صدام به مخالفت با ایرانیان بر می‌خواستند، امروزه خود را فرزندان خمینی خوانده و با پیروی از الگوی بسیج در کشور ما، به مبارزه با تکفیری‌ها می‌پردازند.
سردار کریمیان بر لزوم تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورزی و حرکت بر مبنای برآوردهای دقیق توسط بسیج تاکید کرد و گفت: با عبرت از گذشته و برنامه‌ریزی برای آینده، می‌توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.
وی یادآور شد: قدرت بازدارندگی کشور ما بر همگان اثبات شده است و حضور رهبری مقتدر و فرزانه نیز امنیت حاکم بر کشور را دوچندان تضمین می‌کند.
وی افزود: بالا رفتن قدرت اقتصادی، سیاسی و تسلیهات در کشور، تولید قدرت کرده و ترس دشمنان ما نیز از این ناشی می‌شود.
گفتنی است مراسم اختتامیه‌ی هشتمین بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) در تالار وحدت دانشگاه تبریز و با حضور بسیجیان و مسئولان برگزار شد و همچنین در این مراسم از خانواده‌های اهدا کننده‌ی اعضا تقدیر به عمل آمد.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 3736
  • تایید شده
  • در 1395/09/04
  • ساعت 14:5