برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 2 آذر 1395
کد 3558

دوازدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز شد

دوازدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز شد

به‌مناسبت گرامیداشت هفتادمین سال تاسیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مراسم آغاز دوازدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی تحت عنوان "جام دانشجو" و با هدف تقویت تیم‌های ورزشی دانشجویان جهت شرکت و کسب افتخار در مسابقات ورزشی در این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، در این مراسم دکتر آقازاده معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن تاکید بر ترویج ورزش دانشجویان، از مشارکت حداکثری آنان در این مسابقات ابراز خرسندی کرد و ابراز داشت: با حمایت‌های همه جانبه از مسابقات و جشنواره‌های ورزشی، شور و نشاط را در بین دانشجویان به‌خصوص درمحیط های خوابگاهی حاکم خواهیم کرد.
وی همچنین از رییس دانشگاه، در خصوص حمایت از ورزش دانشگاه تقدیر و تشکر کرد و افزود: ورزش دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در چند سال اخیر با کسب مقام ها وافتخارات کشوری به جایگاه واقعی خود در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی رسیده است و امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.
دکترآقازاده همچنین از تلاش‌های مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در برگزاری باشکوه این مراسم تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه مراسم دکتر جمالی مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، به تشریح نحوه برگزاری این مسابقات اشاره و از برگزاری لیگ‌های دسته یک و دو در رشته های فوتسال و والیبال بین دانشجویان خبر داد.
جمالی با اشاره به اینکه تعداد کثیری از دانشجویان در رشته‌های فوتسال و والیبال حضور داشتند، قول داد: لیگ  فوتسال و والیبال بلافاصله بعد از این جشنواره برگزار شود.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و نشاط بین دانشجویان در طول سال تحصیلی، پویا نگهداشتن دانشجویان در راستای تقویت تیم‌های ورزشی دانشجویان جهت شرکت و کسب افتخار در مسابقات ورزشی عنوان کرد.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 3368
  • تایید شده
  • در 1395/09/02
  • ساعت 14:0