برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 25 آبان 1395
کد 3549

دبیرعلمی همایش:

150مقاله از نقاط مختلف کشور به دبیرخانه همایش رسید

دومین همایش ملی کتاب و خواندن به همت دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.دبیر علمی همایش اظهار کرد: در مهلت ثبت نام 150 عنوان مقاله توسط دبیرخانه همایش اعلام وصول شد و که از بین آنها حدود 25 مقاله به صورت سخنرانی و 75 مقاله به صورت پوستر ارائه می‌شود.

دکتر وحیده زارع افزود: پارادایم های نوین آموزشی و حرفه ای در اطلاع رسانی سلامت، فناوری اطلاعات در اطلاع رسانی سلامت، اطلاع درمانی، مشاوره اطلاعاتی و تجویز اطلاعات از جمله محورهای برگزاری این همایش است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دیگر محورها گفت: مدیریت اطلاعات مبتنی بر شواهد، علم سنجی در پزشکی، شبکه‌های اجتماعی، تحلیل شبکه‌های اجتماعی، اخلاق حرفه ای اطلاع رسانی سلامت نیز از محورهای این همایش هستند.

وی با بیان اینکه نسبت به همایش اول تعداد مقالات بیشتری از شهرهای مختلف دریافت کردیم، خاطرنشان کرد: این همایش بستری برای مطرح کردن بحث گذر از کتابداری سنتی به کتابدای نوین و نقش کتابداری در ارتقای سواد سلامت عمومی است.

وی همچنین گفت: این همایش پتانسیل‌هایی برای فارغ التحصیلان رشته کتابداری ایجاد می‌کند که همگان با اهمیت رشته کتابداری در بحث سلامت آشنا شوند
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 3980
  • تایید شده
  • در 1395/08/25
  • ساعت 14:13