برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 25 آبان 1395
کد 3545

رئیس دانشگاه در اختتامیه جشنواره ورزشی شهدای دانشجو :

دانشگاه علوم پزشکی تبریز با داشتن 18 شهید جزو دانشگاه‌هایی است که انسان های بزرگی را تحویل جامعه‌ی شهیدان داده است.

 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمدحسین صومی در اختتامیه‌ی جشنواره‌ی ورزشی شهدای دانشجو در تبریز اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز با داشتن 18 شهید جزو دانشگاه‌هایی است که انسان های بزرگی را تحویل جامعه‌ی شهیدان داده است.
وی افزود: این شهدا جزو دانشجویان ممتاز پزشکی و داروسازی بودند و در آن دوره رشته‌ی دندانپزشکی تا درجه‌ی دکتری وجود نداشت و به همین دلیل اکثر شهدای دانشجو را دانشجویان پزشکی و داروسازی تشکیل می‌دادند.
وی با اشاره به شهدای بهداری رزمی گفت: این شهیدان به منظور خدمت به انسان‌ها در مناطق عملیاتی حضور یافته و در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی به شهادت رسیدند.
دکترصومی تاکید کرد: امید است تا جشنواره‌ی ورزشی شهدای دانشجو بتواند گامی مثبت در راستای معرفی شهدای دانشجو و تدوام آرمان‌های آنان باشد.
وی افزود: دانشگاهیان و دانشجویان جزو اعضای برتر جامعه هستند.
وی بیان کرد: از زمان آدم تا خاتم، مسیر روشنی در مقابل انسان‌های عدالت‌جو و خداشناس قرار داشت و امروزه نیز این افراد با بهره‌مندی از الطاف الهی این مسیر را طی می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به وضعیت عفاف و حجاب در دانشگاه ها گفت: با توجه به حضور در جامعه‌ی علمی و همچنین سروکار داشتن با بیمارانی که از همه‌ی اقشار جامعه هستند، می‌توان گفت قشر دانشجویی قشری است که کم‌ترین تغییر از نظر ظاهری در آن احساس می‌شود.
وی افزود: دانشگاه مامن انسان‌های خداجو و جویای عدالت است و وفادارترین افراد به کیان اسلام و نظام را دانشجویان تشکیل می‌دهند.

گفتنی است اختتامیه‌ی جشنواره‌ی ورزشی شهدای دانشجو در تالار شهید شایانمهر دانشکده‌ی پزشکی تبریز و با تجلیل از برگزیدگان و عوامل اجرایی جشنواره برگزار شد.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 3549
  • تایید شده
  • در 1395/08/25
  • ساعت 10:28