برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 23 آبان 1395
کد 3538

برگزاری نمایشگاه تبلور مهربانی در دانشکده تغذیه و علوم غذایی و دانشکده بهداشت

به گزارش روابط عمومی دانشکده تغذیه و علوم غذایی، در راستای تعمیق ارزش های دینی و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در بین جوانان علی الخصوص قشر دانشجو موسسه قرآنی سحاب رحمت با همکاری مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اقدام به برگزاری نمایشگاهی با عنوان " تبلور مهربانی" در این دانشکده نموده است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده تغذیه و علوم غذایی، در راستای تعمیق ارزش های دینی و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در بین جوانان علی الخصوص قشر دانشجو موسسه قرآنی سحاب رحمت با همکاری مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اقدام به برگزاری نمایشگاهی با عنوان " تبلور مهربانی"  در این دانشکده نموده است.

خلاصه فعالیتهای این نمایشگاه شامل برگزاری مسابقه کتابخوانی "چرا با حجاب شدم؟"، برگزاری کارگاه تخصصی در رابطه با پوسترها با موضوع حجاب و عفاف، پوستر حریم ریحانه 2، پوسترهای زن مسلمان، پوستر حجاب مردان، فروش اقلام حجاب و عفاف شامل انواع چادر شب، انواع مقنعه و روسری، انواع ساق دست، انواع جوراب زنانه و مردانه و همچنین شامل کتب نمایشگاهی،سی دی های قرآنی، اخلاقی، خانواده، انواع فلش کارت ها و انواع تابلو و سجاده و ... می باشد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه تابحال در دانشکده های توانبخشی، پزشکی برگزار شده است و در دانشکده تغذیه و علوم غذایی و دانشکده بهداشت نیز در حال برگزاری است. گفتنی است این نمایشگاهها بصورت گردشی و به مدت 3 روز در سایر دانشکده ها نیز برگزار خواهد شد.

 
  • نوشته شده
  • توسط اولدوز یدرنجی
  • تعداد بازدید 3415
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/08/26
  • ساعت 8:16