برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 23 آبان 1395
کد 3536

دومین همایش ملی کتاب و خواندن (رسانه وسلامت) روزهای دوشنبه و سه شنبه 24 و 25 آبان ماه برگزار می‌شود

.

 

دکتر محمدهیوا عبدخدا عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی و دبیر اجرایی همایش ملی کتاب و خواندن از برگزاری دومین همایش ملی کتاب و خواندن با محوریت موضوعی رسانه و سلامت، همزمان با هفته کتاب و بزرگداشت مقام کتابدار؛ در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 24 و 25 آبان ماه در محل مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی (EDC ) دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده مدیریت واطلاع رسانی ،  اولین همایش ملی کتاب و خواندن با محوریت ارتقای فردی، شغلی و اجتماعی؛ سال 94 همزمان با هفته کتاب در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد . امسال نیز همزمان با هفته کتاب و روز کتابدار دومین همایش ملی کتاب و خواندن با محوریت رسانه و سلامت با همت دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی و گروه کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی برگزار می‌شود.

عمده محورهای موضوعی دومین همایش ملی کتاب و خواندن را پارادایم‌های نوین آموزشی و حرفه‌ای در اطلاع‌رسانی سلامت، فناوری اطلاعات در اطلاع رسانی سلامت، اطلاع درمانی ،مشاوره اطلاعاتی، تجویز اطلاعات، مدیریت اطلاعات مبتنی بر شواهد، علم سنجی در پزشکی، شبکه های اجتماعی، تحلیل شبکه های اجتماعی، اخلاق‌حرفه ای اطلاع رسانی سلامت ، رسانه و سلامت (مدیکال ژورنالیسم)؛ در بر می‌گیرند.

به گزارش فوق دبیر اجرایی دومین همایش ملی کتاب وخواندن اذعان کرد که این همایش با هدف ایجاد زمینه لازم برای تبادل یافته‌های پژوهش و اشتراک دانش موجود در زمینه رسانه و سلامت، و نیل به ارتقای توانمندی جامعه فرهیخته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی و علوم مرتبط با آن؛ برگزار خواهد شد. جامعه هدف این همایش را فرهیختگان،عالمان و دانشجویان حوزه مدیریت سلامت، کتابداری و اطلاع رسانی، و رسانه و سلامت تشکیل خواهند داد. در این همایش 17 مقاله علمی در محورهای موضوعی همایش به صورت سخنرانی و 70 مقاله در قالب  پوستر ارایه خواهند شد. همچنین دو کارگاه «راهبردهای انتخاب مجلات معتبر برای انتشار مقالات علمی» و «کارگاه اخلاق در انتشار علمی» در حاشیه این همایش برگزار خواهند شد.

دکتر عبدخدا گفت که از عنایت و مساعدت‌های ریاست محترم دانشگاه، معاونت محترم تحقیقات و فناوری، معاونت محترم فرهنگی، معاونت محترم آموزشی، معاونت محترم بهداشتی، ریاست محترم دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی، کارکنان دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کادر اجرایی همایش و کلیه کسانی که ما را در اجرای این همایش مساعدت و همکاری می‌نمایند، تقدیر و تشکر بعمل می‌آوریم.    

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 4274
  • تایید شده
  • در 1395/08/23
  • ساعت 13:15