برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 20 آبان 1395
کد 3510

یادواره‌ی شهدای بهداری رزمی لشکر 31 عاشورا در تبریزبرگزار شد

یادواره‌ی شهدای بهداری رزمی لشکر 31 عاشورا در تبریزبرگزار شد

  

یادواره ی شهدای بهداری رزمی لشکر 31 عاشورا در تالار وحدت دانشگاه تبریز و با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی استانی و کشوری و خانواده‌های شهدای بهداری رزمی شمالغرب کشور ، دکتر پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی وهمچنین با حضور دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و مسوولین دانشگاهی برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این یادواره که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شده بود، فرمانده سپاه عاشورا بر ضرورت تقویت روحیه ی شهادت طلبی و تولید علم و نهضت نرم‌افزاری در مقابله با دشمنان کشور تاکید کرد .

 سردار غلام عسگر کریمیان اظهار کرد: امید است تا با برگزاری این یادواره گامی هر چند کوچک ولی موثر در راستای شناساندن آرمان‌های شهدا به خصوص شهدای بهداری رزمی برداشته باشیم .

وی افزود: تراز جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا به جایگاه امروزی رسیده و از این رو است که ایران در برابر ابر قدرت‌های جهان ایستاده است .

وی با اشاره به توطئه‌ی همیشگی دشمنان گفت: دشمنان امروزه با استفاده از شیوه‌ها و سناریوهای جدید قصد نفوذ در جبهه‌ی اسلام را دارند و در صورت تقویت روحیه‌ی جهادی و شهادت طلبی دشمنان موفق به نفوذ نخواهند شد .

سردار کریمیان بیان کرد: تقویت روحیه‌ی بسیجی و  همچنین اخلاص لازمه‌ی مقابله با دشمنان است که این نیز به نوبه‌ی خود تاسی از فرهنگ عاشورایی و تهذیب نفس و ولایت مداری را می‌طلبد و تنها شعار کافی نیست و باید راه شهدا را با شناختن آرمان‌ها و اهداف آنان ادامه دهیم .

وی خاطرنشان کرد: شهیدان رسالتی حسینی انجام دادند و بازماندگان نیز باید کاری زینبی کرده و پیام شهادت را به گوش همگان برسانند
گفتنی است در پایان  مراسم از برخی خانواده های این شهدا تجلیل به عمل آمد.
.  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 1972
  • تایید شده
  • در 1395/08/20
  • ساعت 14:27