برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 18 آبان 1395
کد 3492

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

مردم از طرح تحول سلامت رضایت دارند/ تجمیع بیمه ها کمک زیادی به حل مشکلات می کند

مردم از طرح تحول سلامت رضایت دارند/ تجمیع بیمه ها کمک زیادی به حل مشکلات می کند

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: ما در مجلس تلاش داریم اختلاف وزارتخانه های بهداشت و رفاه را در مورد تجمیع بیمه ها حل کنیم تا به یک نتیجه واحد برسند.

به گزارش وبدا، جبار کوچکی نژاد با اشاره به فعالیت های وزارت بهداشت اضافه کرد: در وزارت بهداشت اقدامات مثبت زیادی انجام شده است و این وزارتخانه  در اجرای برخی از برنامه ها  با مشکل مواجه شده است  که بیشترین علت این مشکلات کمبود منابع و بودجه است.

وی با بیان این که اخیرا ما با مشکلات بودجه ای زیادی رو به رو شده ایم، گفت:  کمبود بودجه نگرانی هایی در فعالیت های وزارت بهداشت  به وجود آورده است.

کوچکی نژاد در ادامه  طرح پزشک خانواده را یکی از طرح های مثبت حوزه سلامت  معرفی کرده و افزود: پزشک خانواده شاید یکی از کارهای پایه ای است که می توانست بسیاری از مشکلات مردم را حل کند.

نماینده مردم رشت با اشاره به کاهش هزینه های بالای درمان  با اجرای طرح تحول سلامت و رضایت حداکثری مردم از طرح تحول سلامت خاطرنشان کرد: البته تجمیع بیمه ها هم می تواند کمک زیادی به حل این مشکلات بکند.

 کوچکی زاده درباره وضعیت طرح تجمیع بیمه ها در مجلس نیز گفت:  مخالفان این طرح می گویند اگر خریدار خدمت و ارایه دهندگان خدمات  با یکدیگر تلفیق شوند امکان فساد بالا می رود. در واقع مجلس هنوز در این موضوع به وحدت نظر نرسیده است.

 

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: تصمیم داریم زمان را بیشتر کنیم تا مذاکرات وزارت بهداشت و رفاه را بیشتر بشنویم  تا بتوانیم یک تصمیم واحد بگیریم و در حال حاضر برای کمک به حل این اختلاف آمادگی داریم.


  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 1501
  • تایید شده
  • در 1395/08/18
  • ساعت 13:45