برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 18 آبان 1395
کد 3489

دبیر اجرایی اولین کنگره‌ی بین‌المللی تازه‌های پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان پستان:

150 مورد از مقالات منتخب در طول سه روز ارائه می‌شوند

دبیر اجرایی اولین گنکره‌ی بین‌المللی تازه‌های پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان پستان در خصوص مقالات دریافت شده در این کنگره، خاطرنشان کرد: بالغ بر 200 مورد مقاله در این راستا برای ما ارسال شده است، از این تعداد 150 مورد آن را انتخاب کرده‌ایم که در طول سه روز آینده در این کنگره ارائه می‌شوند .
امیر طاهر افتخارالسادات در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز  اظهار کرد: با توجه به اینکه پیشگیری بیماری سرطان پستان موضوع بسیار با اهمیتی است و با ابتلای مادر به این بیماری، تاثیر زیادی در خانواده می‌گذارد از این رو به منظور پیشگیری از این بیماری اقدام به برگزاری کنگره کرده‌ایم .
وی با تاکید بر بااهمیت بودن مرحله‌ی تشخیص در بیماری سرطان پستان، ادامه داد: هر اندازه که زمان تشخیص زودتر انجام گیرد، در نتیجه درمان نیز موثر و نتیجه بخش‌تر خواهد بود .
وی افزود: با توجه به اهمیت موجود در مرحله‌ی تشخیص این بیماری، از این رو دانشگاه  علوم پزشکی تبریز اقدام به برگزاری کنگره کرده‌ است تا سطح علمی پاتولوژیست‌ها را افزایش دهد .
دکتر افتخار السادات بیان کرد: در این کنگره از اساتید خارجی مجرب دعوت کرده‌ایم تا یافته‌های علمی خود را در این کنگره با پاتولوژیست‌های ما در میان بگذارند، چرا که اگر سطح علمی متخصصان با یافته‌های جدید همسو شود نتیجه‌ی بهتری خواهیم دید .
وی گفت: این کنگره به مدت سه روز برگزار شده و در کنار آن کارگاه‌های آموزشی نیز اقدام به ارتقای سطح دانش پاتولوژیست‌ها می‌کنند، در این کارگاه‌های عملی، نمونه‌هایی را که مراحل مختلف پاتولوژی را طی کرده‌اند نیز به صورت عملی در اختیار افراد قرار می‌گیرد .
وی با اشاره به تاثیرات فراوان چنین همایش‌هایی، تاکید کرد: افراد حاضر در این کنگره و به‌ویژه پاتولوژیست‌های جوان، از محتوا و کیفیت ارائه شده در این کنگره بسیار رضایت داشتند .
دبیر اجرایی این همایش در خصوص مقالات دریافت شده در این خصوص، خاطرنشان کرد: بالغ بر 200 مورد مقاله در این راستا برای ما ارسال شده است، از این تعداد 150 مورد آن را انتخاب کرده‌ایم که در طول سه روز آینده در این کنگره ارائه می‌شوند .
وی یادآور شد: در کنار این همایش، نمایشگاه برخی از تجهیزات پزشکی که شامل آخرین تجهیزات روز است نیز برپا شده است .
گفتنی است؛ اولین کنگره‌ی بین‌المللی تازه‌های پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان پستان با حضور جمعی از متخصصان و محققان این حوزه در تالار شهید شایانمهر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در روزهای 18 الی 20 آبان ماه برگزار شده و متخصصان به ارائه‌ی مقالات خود در این زمینه می‌پردازند .
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 1512
  • تایید شده
  • در 1395/08/18
  • ساعت 12:49