برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 17 آبان 1395
کد 3476

دکتر صومی در همایش روز جهانی رادیولوژی : پا‌به‌پای دستاوردهای روز دنیا در رشته رادیولوژی حرکت کنیم

دکتر صومی در همایش روز جهانی رادیولوژی : پا‌به‌پای دستاوردهای روز دنیا در رشته رادیولوژی حرکت کنیم

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: لازم است در رشته رادیولوژی و پرتونگاری ضمن حفظ روش‌های سنتی تشخیصی پا به پای دستاوردهای روز دنیا حرکت کنیم .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز،دکتر محمد حسین صومی در همایش روز جهانی رادیولوژی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: سیستم آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به تربیت متخصص و کارشناسان رادیولوژی افتخار می‌کند، دانشگاه ما دانشگاه پایه‌ در آموزش این رشته‌ها است .

وی یادآور شد: آموزش عملی و همکاری واحد رادیولوژی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با دانشجویان رشته رادیولوژی  یکی از درخواست‌های دانشجویان حاضر در این همایش است، از مسئولین این دانشکده درخواست داریم اقدامات لازم را در این خصوص به عمل بیاورند .

صومی همچنین گفت: دانشجویان بهترین نیروهایی هستند که می‌توانند مشکلات حوزه اجرا را به گوش ما برسانند .

وی خاطرنشان کرد: پیگیر مشکلات قشر رادیولوژیست و پرتونگار هستیم و از اینکه خود شاغلین در این حوزه مشکلات خود را به گوش ما برسانند استقبال می‌کنیم .

حجت الاسلام یوسف خیری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این همایش گفت: زحمت‌کشان در عرصه رادیولوژی و پرتونگاری نجات‌دهندگان جامعه بشری از بیماری‌ها هستند .

وی همچنین با اشاره به دستاوردهای بشری در علم گفت: بسیاری از جوامع پیشرفته، قدرت و سردمداری خود بر سایر کشورها را مدیون  دسترسی خود به علوم پیشرفته دنیا هستند .

وی خاطرنشان کرد: علم و فناوری بازوی اصلی تمدن اسلامی و شرط پایه ریزی آن است، برای دستیابی به تمدن اسلامی باید خود را به این سلاح مجهز کنیم

  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 2342
  • تایید شده
  • در 1395/08/17
  • ساعت 13:43