برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 12 آبان 1395
کد 3440

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز : بدون توجه به حاشیه‌ها کار می‌کنیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز : بدون توجه به حاشیه‌ها کار می‌کنیم

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در شرایطی که حاشیه‌های زیادی را در مسیر خدمت رسانی ما ایجاد می‌کنند، با تمام توان خود در جهت حل مشکلات به پیش می‌رویم .

دکتر محمد حسین صومی درآیین تودیع و معارفه معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: معاون غذا و دارو، معاونتی کم‌صدا و پر کار در دانشگاه علوم پزشکی تبریز است 

دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از تلاش های چند ساله دکتر نجفی که با پشتکار و جدیت و صداقتی ستودنی این مسئولیت را عهد دار بود تشکر کرده و افزود: عرصه سلامت در طول چند سال اخیر دچار تحولات عظیم و مثبتی بوده که نمی توان این مسئله را کتمان یا نادیده گرفت و در این راستا معاونت غذا و دارو دانشگاه نیز با وجود کمبود امکانات و علی رغم داشتن بیشترین واحد تولیدی مواد غذایی در بین معاونت های کشور توانسته هماهنگ با سیاست های دانشگاه و سازمان و بدون حاشیه سازی مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و موفقیت های چشمگیری را کسب کند.

وی خاطرنشان کرد: حوزه سلامت حوزه پرکاری است، معاونت غذا و داروی نیز وسعت فعالیت گسترده ای دارد .

وی با بیان اینکه از بعد نظارت بر مواد غذایی اولین دانشگاه کشور هستیم، گفت: حوزه کاری ما به سبب وسعت استان و فعالیت شرکت ها و کارخانه‌های مختلف گسترده است .

وی اضافه کرد: برخی انتقاد می‌کنند که از حوزه‌های دیگر می‌زنیم و به حوزه عمران می‌پردازیم، در طول فعالیت بنده ریالی از حوزه های دیگر به حوزه عمران نپرداخته‌ایم .

وی با بیان اینکه فشار کاری در حوزه معاونت غذا و دارو بالا است، گفت: در سایه تلاش کادر این مجموعه مشکلات رفع و روزبه روز شاهد پیشرفت در ابعاد مختلف کاری آنها بودیم .

گفتنی است؛ طی مراسمی "محبوب نعمتی" به عنوان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی و از زحمات "مسلم نجفی" معاون سابق غذا و داروی این دانشگاه تقدیر شد .


آلبوم تصاویر سخنرانی دکتر صومی در مراسم تودیع معارفه غذا ودارو

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 5092
  • تایید شده
  • در 1395/08/12
  • ساعت 8:57