برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 8 آبان 1395
کد 3403

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

دانشجویان باید متناسب با ارزش های اسلام و نظام تربیت شوند


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: آبرو و اعتبار ما به عملکرد و رفتار فارغ التحصیلان گره خورده است، از این نظر مسئولیت سنگینی بر گردن ما است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دکتر محمد آقازاده در نشست هم اندیشی اساتید دانشکده پزشکی تبریز گفت: انقلاب اسلامی ایران ارزش های اخلاقی بسیاری دارد، فداکاری هایی که در راه این نظام  و انقلاب انجام شده همه در سایه ارزش های متعالی ماست.
وی ادامه داد: دانشجو در شرایط سنی مناسبی وارد دانشگاه می شود، در این سن عملکرد وی تحت تاثیر متولیان اموزشی و اساتید قرار می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: قبول داریم که سیستم آموزشی ما یک سری ایراداتی دارد ولی برخی مواقع نقص ها و کم کاری های فردی  نیز برون فکنی می شود و فرد حاضر نیست کاستی های خود را بپذیرد.
دکترآقازاده ادامه داد: هزینه های کلانی که سیستم آموزشی می پردازد همه به این خاطر است که فردی را تربیت کنیم که متناسب با ارزش های نظام و انقلاب باشد.
رئیس دانشکده پزشکی تبریز نیز در این جلسه گفت: اخلاق حرفه ای متفاوت از سایر قسم های اخلاقی است، وقتی فردی وارد سیستمی می شود باید ارزش های اخلاقی در کار گروهی و جمعی را قبول کند.
دکتر شکوری اضافه کرد: در صورتی که این مورد از سوی فرد نقض شود، سایر افراد مجموعه را نیز تحت تاثیر قرار داده و به سیستم کاری آسیب می زند.
وی ادامه داد: همه ما نسبت به یکدیگر حق و حقوقی داریم، شاید برخی از جنبه های حقوقی جایی تعریف نشود ولی همه باید نسبت به اخلاقیات مقید گردند،  اخلاق حرفه ای نیز اهمیت بسزایی در زیست اجتماعی انسان دارد.
گفتنی است؛ نشست هم اندیشی اساتید دانشکده پزشکی تبریز به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2665
  • تایید شده
  • در 1395/08/08
  • ساعت 10:30