برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 6 آبان 1395
کد 3398

معاینه جانباز مدافع حرم حاج صمد فاتح نژاد توسط تیم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

معاینه جانباز مدافع حرم حاج صمد فاتح نژاد توسط تیم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

امروز پنج شنبه تاریخ 06/08/95 یک تیم پزشکی متشکل از متخصصین درد ، جراحی مغز و اعصاب ، روانپزشک و فیزیوتراپی به همراه مسئولینی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به دستور رئیس آن دانشگاه ، جانباز سرافراز مدافع حرم حاج صمد فاتح نژاد را در منزل ایشان معاینه کرده و نظرات تخصصی خود را اعلام نمودند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز این تیم پزشکی که از متبحرترین و با تجربه ترین پزشکان استان تشکیل شده است  از طرف دکتر صومی موظف به بررسی های متوالی درمانی و کنترل وضعیت بهبودی سرباز مدافع حرم و کمک به درمان وی می باشند .
گفتنی است این اقدام عملی و وظیفه شناسانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز به دنبال عیادت ایشان به همراه مسئول بسیج اساتید استان و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی در تاریخ 04/08/95 از حاج صمد فاتح نژاد در منزل ایشان انجام یافت . در این عیادت شبانه دکتر صومی ضمن مطالعه پرونده پزشکی نامبرده و انجام معاینات لازم با ابراز خرسندی از روند بهبودی صمد آقا ، با تماس تلفنی با اساتید و پزشکان متخصص امر پیگیر وضعیت جسمانی ایشان شدند و با صدور دستورات لازم از متخصصی مربوطه خواستار پیگیری جدی و مکرر وضع درمانی ایشان شدند بهبودی هرچه سریعتر ایشان را  از خداوند متعالرمسئلت نمودند.
دکتر صومی در این عیادت صمیمی گفت کمک به جبهه مقاومت و رزمندگان و جانبازان عزیز مدافع حرم و همدردی با خانواده های شهدای مدافعین حرم از وظایف جدی کلیه ارگانها و دستگاههای دولتی و حتی خصوصی می باشد.
وی گفت ما هرچه قدر به این عزیزان کمک کنیم کار بزرگی نکردیم چرا که امنیت امروز ما  و آسایش ملت ایران را مرهون شجاعت و از جان گذشتگی ایشان هستیم .آلبوم تصاویر معاینه جانباز مدافع حرم حاج صمد فاتح نژاد توسط تیم

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 4366
  • تایید شده
  • در 1395/08/06
  • ساعت 20:6