برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 6 آبان 1395
کد 3377

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز :

علی رغم برخی جوسازی ها طرح تحول نظام سلامت با روند خوبی پیشرفت کرد

.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: این طرح با روند بسیار خوبی پیشرفت و مواردی مانند تامین داروی مردم و استقرار پزشک عمومی در مناطق محروم از جمله دستاوردهای اولیه این طرح بود .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، وی با بیان اینکه در استان آذربایجان‌شرقی بیش از یک میلیون نفر در حوزه بستری خدمات گرفتند، گفت: اگر طرح تحول نظام سلامت اجرا نمی‌شد افزایش سرمایه اجتماعی کنونی را شاهد نبودیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: طرح تحول سلامت با حفظ کرامت‌های انسانی خدمات لازم را به نیازمندان ارایه میدهد و این کار ستودنی است.
دکتر صومی ضمن تشکر از همه دست اندر کاران طرح در ستاد و دانشگاه ها دستاوردهای طرح در حاشیه شهرها را بی نظیر دانسته و ضمن استقبال از نظرات اصلاحی حمایت توسط مجلس محترم و دولت را خواستار شد.

وی افزود: به منظور داشتن نظام سلامت سالم باید منیت‌ها کنار گذاشته و توجه به قدرت و یا به نوعی تقسیم غنایم فراموش شود و همگان با همکاری به توسعه و اجرای کامل طرح تحول نظام سلامت مبادرت بورزند .
وی در بخش دیگری از سخنان خود به پیشینه دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرده و گفت:  ربع رشیدی بزرگترین دانشگاه جهان اسلام قرن 14میلادی ، دومین دارلفنون در تبریز ایجاد شد ودر سال 1326بعد از دانشگاه تهران دومین دانشکده پزشکی در تبریز راه اندازی شده است.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 1169
  • تایید شده
  • در 1395/08/06
  • ساعت 9:45