برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 6 آبان 1395
کد 3374

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت :

وزیر بهداشت نامه ای با محتوای تذکر به رییس صدا و سیما ارسال نکرده است

.

 

 

 

مشاور وزیر بهداشت و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: وزیر بهداشت هیچ نامه‌ ای با محتوای تذکر به رییس صدا و سیما ارسال نکرده است.

به گزارش وبدا به نقل از ایسنا، دکتر زارع ‌نژاد با تکذیب مطلب منتشره در برخی سایت‌ ها و شبکه ‌های اجتماعی، گفت: وزیر بهداشت یک ماه پیش با استناد به منابع علمی در نامه ‌ای به رییس صدا و سیما خواستار توقف تبلیغات یک داروی گیاهی لاغری شد که خوشبختانه صدا و سیما نیز این تبلیغ را متوقف کرد.

وی با بیان اینکه نامه وزیر بهداشت به رییس صدا و سیما یک نامه علمی و فنی بود نه تذکر، تاکید کرد: بجز این نامه، وزیر بهداشت هیچ نامه‌ دیگری به رییس صدا و سیما ارسال نکرده است بنابراین مطالب منتشره در برخی سایت ‌ها و شبکه‌ های اجتماعی مبنی بر "تذکر کتبی وزیر بهداشت به رییس صدا و سیما" تکذیب می‌ شود.

مشاور وزیر بهداشت در عین حال به اطلاعیه رییس سازمان غذا و دارو به شرکت ‌های دارویی بهداشتی اشاره کرد که طی آن تاکید شده که در تبلیغات فرآورده‌ های خود تنها براساس آنچه در مجوز تولیدشان ذکر شده، حق تبلیغ دارند و اغراق نکنند.

وی بار دیگر تاکید کرد: وزیر بهداشت به جز نامه اخیر، هیچ نامه‌ دیگری با رییس صدا و سیما نداشته است که آن هم یک نامه علمی و فنی بود نه تذکر

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 2207
  • تایید شده
  • در 1395/08/06
  • ساعت 7:45