برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 5 آبان 1395
کد 3368

دکتر ماهری معاون فنی وزارت بهداشت :

بازسازی فیزیکی زیرساختی و نرم افزاری از اصول مهم در نظام سلامت است

.

 

معاون فنی معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش بازسازی فیزیکی، زیرساختی و نرم‌افزاری را از اصول مهم در نظام سلامت عنوان کرد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ،دکتر علی ماهری در نهمین کنگره‌ی ملی مدیریت سلامت در تبریز اظهار کرد: بعد از سال‌ها تربیت نیروی انسانی در حوزه‌ی سلامت و در طی چند سال گذشته در بهترین وضع ممکن قرار داریم .

وی با اشاره به تفاوت این همایش با کنگره‌های برگزار شده در سال‌های گذشته، اظهار کرد: تشکل صنفی و رسمی از جمله تفاوت‌های این کنگره با سایرین است و قبل از به کار آمدن دولت تدبیر و امید اداره‌ای به این نام که به طور رسمی فعالیت داشته باشد، وجود نداشت .

وی عنوان کرد: تشکل صنفی به همراه انجمن‌های علمی ما در جهت اداره‌ی هرچه بهتر نظام سلامت یاری خواهد کرد و بعد از مطالبات علمی و پژوهشی، تشکل صنفی نیز نقش مهم و تاثیرگذاری را در این حوزه ایفا می‌کند .

دکتر ماهری افزود: همزمان با مراسم افتتاحیه‌ی نهمین کنگره‌ی ملی مدیریت سلامت، مراسم افتتاحیه‌ی طرح توانمندسازی مدیران کشور در تهران کلید می‌خورد و در این مراسم از اساتید برجسته‌ی سایر کشورها دعوت به عمل آمده است تا با تربیت 200 نفر تحت آموزش بتوانیم قطب آموزشی کشور را در حوزه‌ی سلامت به روز کنیم .

وی از عضویت ایران در اتحادیه‌ی کنفدراسیون بیمارستان‌های جهان خبر داد و گفت: همچنین نمایندگانی از سازمان اعتبار بخشی جهانی از کشور ما بازدید خواهند کرد و به منظور موفقیت کشور در زمینه‌ی اقتصادی از این روش نیز بهره‌مند خواهیم شد .

وی با اشاره به اهداف اساسی طرح توحل سلامت گفت: حفاظت مالی از مردم و افزایش دسترسی به خدمات و کیفیت از جمله اهداف این برنامه است و با استناد بر یکی از شعارهای سازمان جهانی بهداشت که پوشش فراگیر و حمایت کامل از مردم را خواستار شده است در این راستا تلاش کرده‌ایم که مردم با کم‌ترین زحمت، راحت‌ترین دسترسی را به خدمات درمانی و بهداشتی داشته باشند .

دکتر ماهری خاطرنشان کرد: ایجاد عدالت از دیگر محورهای این محسوب می‌شود و سعی در ایجاد عدالت برای مردم نیازمند و مراجعان به بخش دولتی داشته‌ایم .

وی افزود: وضعیت غیر اصولی در بخش فیزیکی و تجهیزات پزشکی نیز از دیگر دغدغه ها و مشکلات بود که هم‌اکنون اکثر تخت‌ها نوسازی شده‌اند و همچنین دو هزار تخت تا پایان سال نوسازی خواهند شد.

آلبوم تصاویربازسازی فیزیکی زیرساختی و نرم افزاری از اصول مهم در نظام سلامت است

9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 1624
  • تایید شده
  • در 1395/08/05
  • ساعت 12:49