برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 3 آبان 1395
کد 3342

مسئول بسیج جامعه پزشکی در کارگاه آشنایی بسیجیان با پدافند غیر عامل خبر داد:

آغاز ثبت نام اعزام فعالان حوزه سلامت برای خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی

 

کارگاه یک روزه آشنایی بسیجیان حوزه سلامت با پدافند غیر عامل در سالن مرکز مطالعات و آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمد ایرجیان مسئول بسیج جامعه پزشکی استان در آغاز این کار گاه با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) افزود : ثبت نام اعزام فعالان بسیجی حوزه سلامت برای خدمت رسانی زوار اربعین حسینی آغاز شده و افراد مشتاق می توانند ثبت نام کنند.
 وی با اشاره به تلفیقی که اخیرا در سازمان بسیج کارمندی و بسیج جامعه پزشکی در حوزه سلامت انجام گرفت، افزود : بعد از کار های کارشناسی که در سازمان بسیج مستعفین صورت گرفت این تلفیق انجام گرفت و خوشبختانه با این کار از موازی کاری در حوزه سلامت جلوگیری شد.
 مسئول جامعه پزشکی در پایان سخنان خود به اهمیت پدافند غیر عامل پرداخت و گفت: هدف از اجرای چنین کارگاه هایی ارتقاء سطح علمی  و آشنایی بیشتر اعضای بسیج جامعه پزشکی با پدافند غیرعامل است .
لازم به ذکر است در این کارگاه یک روزه،اعضای بسیج جامعه پزشکی با پدافند غیر عامل در حوزه های زیستی، بیوتروریسم،جنگ های نوین بیولوژی، توانمندی های جمهوری اسلامی و مدیریت بحران آشنا شدند.
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2128
  • تایید شده
  • در 1395/08/03
  • ساعت 8:48