برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 28 مهر 1395
کد 3282

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان آیت الله طالقانی و مرکز جامع اوتیسم اسدآبادی تبریز

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان آیت الله طالقانی و مرکز جامع اوتیسم اسدآبادی تبریزوزیر بهداشت صبح امروز پس از ورود به تبریز، از بخش های مختلف بیمارستان آیت الله طالقانی تبریز شامل بخش اورژانس، 8 بلوک زایمان جدید و کلینیک تخصصی در حال ساخت این بیمارستان بازدید کرد .
به گزارش وبدا، کلینیک تخصصی بیمارستان آیت الله طالقانی توسط خیرین سلامت استان آذربایجان در حال ساخت است که طبقه سوم آن هم به ارائه خدمات دندانپزشکی به مردم می پردازد و تا اردیبهشت ماه سال آینده به بهره برداری می رسد .
دکتر هاشمی همچنین ضمن بازدید از مرکز جامع اوتیسم اسدآبادی تبریز، در نشستی با حضور رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی تبریز، رییس مرکز جامع اوتیسم و مسئولان بهزیستی تبریز، مشکلات بیماران اوتیسم در استان آذربایجان شرقی را بررسی کرد .
مرکز جامع اوتیسم اسدآبادی تبریز از یکسال پیش اقدام به شناسایی 350 بیمار اوتیسم کرده و خدماتی مانند گفتار درمانی، فعالیت روزمره، کار درمانی، ویزیت تیمی توانبخشی و روانپزشکی و همچنین آموزش هایی به بیماران اوتیسم و افراد شاغل در مراکز توانبخشی را ارائه می دهد .
گفتنی است در استان آذربایجان شرقی 450 بیمار اوتیسم و بدون در نظر گرفتن این مرکز، 5 مرکز توانبخشی کودکان اوتیسم تحت پوشش بهزیستی در شهرهای تبریز و عجب شیر وجود دارد ./

 


  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 2104
  • تایید شده
  • در 1395/07/28
  • ساعت 9:51