برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 28 مهر 1395
کد 3274

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز:

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز:


راه اندازی مرکز همودیالیز تبریز، خدمتی ارزشمند است/ تا سلامت افراد جامعه فراهم نباشد، حتی عبادت کردن هم برای آنها مقدور نیست/ وزیر بهداشت منشا برکات زیادی برای مردم است

  نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز بهره برداری از مرکز همودیالیز بیمارستان امام رضا(ع) تبریز را خدمت ارزشمندی از حوزه سلامت دانست و گفت: پس از پیشوایی و رهبری الهی، دو نعمت امنیت و سلامت بنا به دستورات دین مبین اسلام بسیار مهم است و از آن سپاسگزاری نمی شود و مورد کفران قرار می گیرد .

به گزارش وبدا، آیت الله مجتهد شبستری عصر امروز در آیین بهره برداری از بزرگترین مرکز دیالیز کشور و خاورمیانه در تبریز که در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد، اظهار داشت: تا سلامت افراد جامعه فراهم نباشد، حتی عبادت کردن هم برای آنها مقدور نیست .

وی گفت: باید شکر خدا را بجا بیاوریم که مرکز دیالیز پیشرفته و مجهزی در تبریز راه اندازی شده است و لازم است تا از خیرین حوزه سلامت، ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز و وزارت بهداشت تقدیر کنیم .

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به برنامه های وزیر بهداشت در سفر یک روزه به استان آذربایجان شرقی و افتتاح و آغاز عملیات ساخت چندین پروژه حوزه سلامت، یادآور شد: خوشحالیم که چنین وزیر فعالی داریم و ایشان منشا برکات زیادی برای مردم است .

آیت الله شبستری اظهار داشت: من در گذشته از وزیر بهداشت به دلیل اجرای طرح تحول سلامت در کشور قدردانی کردم زیرا در بیمارستانهای دولتی از مردم حمایت مناسبی شد و علاوه بر آن تعداد زیادی از مردم فاقد پوشش بیمه، تحت پوشش رایگان بیمه قرار گرفتند .

وی با ابراز امیدواری از فراهم کردن امکانات مناسب برای مردم در حوزه سلامت، گفت: مردم ایثارگر ایران اسلامی استحقاق خدمات با کیفیت تری را دارند و تقاضا که خیرین، همکاری خود را با دولت ادامه دهند تا مشکلات کاهش یابد .

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به وجود مجمع خیرین سلامت در استان آذربایجان شرقی، افزود: اگر مردم و خیرین با این مجمع همکاری کنند، بسیاری از مشکلات بهداشتی و درمانی مردم حل می شود .

آیت الله شبستری با اشاره به آیه شریفه قرآنی " در امور خیر، از یکدیگر سبقت بگیرید"، گفت: امیدوارم در این استان شاهد تحقق بیش از پیش این آیه شریفه باشیم./

 

 


  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 966
  • تایید شده
  • در 1395/07/28
  • ساعت 8:57