برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 26 مهر 1395
کد 3241

برای اولین بار در تبریز؛

"رویداد هم فکر تبریز" در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

برای اولین بار ، رویداد هم فکر تبریز به همت مرکز نوآوری و شتابدهی آذربایجان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
رئیس مرکز نوآوری و شتابدهی آذربایجان "منشأ" در گفت و گو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی اظهار کرد:همفکر بستری برای انتقال تجربه ها و توسعه ارتباطات حرفه ای است. کارآفرین ها، صاحبان ایده، طراح ها، برنامه نویس ها، سرمایه گذارها، مشاورها و سایر علاقمندان به کسب و کار گرد آمده و در مورد ایده ها، استارتاپ ها و کسب و کارها به گفتگو می پردازند، با هم همفکری و مشورت نموده، اطلاعات و تجربیاتشان را به اشتراک می گذارند.
وی خاطرنشان کرد: رویداد هم فکر یکی از فرایندهای مهم برای شکل گیری استارتآپ ها محسوب می شود.

وی اضافه کرد: ارتباطاتی که در همفکر شکل میگیرد، گاها زمینه ساز شروع همکاری های جدید می شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز با توجه به رسالت خود بایستی در مسیر دانشگاه های نسل سوم گام بردارد، در همین مسیر مرکز نوآوری و شتابدهی آذربایجان به عنوان یکی از مسیرهای تعالی در راستای فناوری. در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، شروع به کار نموده است.
این پزشک و متخصص نانوفناوری پزشکی اشاره کرد: در این مرکز ایده ها - بر مبانی مدل نوآوری باز چسبروگ-ایجاد شده و بر اساس مزیت های مالی و دیگر قابلیت ها شتابدهی می شوند.

کیهان ور با بیان اینکه در اکثر رویدادها و دورهمی‌ها افراد با تخصص های مختلف حضور پیدا می‌کنند و بعد در آن با هم آشنا می‌شوند، گفت: از ویژگی‌ها این دورهمی نسبت به سایر رویداد‌های مشابه آشنا شدن افراد با یکدیگر به عنوان هدف اصلی حضور در همفکر است.
وی با بیان اینکه رویداد هم فکر یکی از مدل های گسترش نوآوری است، گفت: در رویداد هم فکر تبریز که برای اولین بار برگزار شد، ۱۳۰ نفر شرکت کردند.
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 2001
  • تایید شده
  • در 1395/07/26
  • ساعت 8:56