برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 1 آبان 1395
کد 3236

دومین فراخوان کمک به دوره های پسا دکتری

-
-به منظور شرکت در این برنامه، لازم است فرد متقاضی شرکت در دوره پسادکترا یک طرح تحقیقاتی مصوب در دانشگاه مربوطه و در نتیجه تضمین حمایت مالی از پروژه توسط دانشگاه را داشته باشد. با توجه به رقابتی بودن این سهمیه سابقه پژوهشی استاد، فرد داوطلب و کیفیت طرح تحقیقاتی در فرآیند اختصاص بودجه حائز اهمیت خواهد بود.

معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در نظر دارد طی دومین فراخوان سال جاری جهت کمک به راه اندازی دوره های پسا دکتری از افراد واجد شرایط در سطح کشور حمایت مالی تا 250میلیون ریال برای هر نفر / دوره به عمل آورد ضمنا این حمایت مالی در صورت تصویب طرح تحقیقاتی فرد در دانشگاه مربوطه و توسط همان دانشگاه به عمل خواهد آمد.

خواهشمند است مدارک زیرجهت بررسی های اولیه حداکثر تا تاریخ 15/ 09/ 1395 به این معاونت ارسال گردد:

1.       گواهی مربوط به مدرک فارغ التحصیلی داوطلب

2.       کپی شناسنامه داوطلب سن داوطلب کمتر از 40سال

3.       تصویر h-index محقق اصلی (استاد راهنما) بر اساس  scopus ( شایان ذکر است h-index استاد راهنما باید مساوی یا بالاتر از 15 باشد.)

4.       کپی قراداد طرح تحقیقاتی دانشگاه با محقق اصلی

5.       cv اساتید و داوطلبین آن دانشگاه به همراه عنوان و اطلاعات طرح تحقیقاتی مصوب طبق فرم پیوست (انگلیسی یا فارسی )( فرم ها با فرمت pdf ارسال شود)


جهت انجام داوری ضروری است مدارک بصورت الکترونیک ارسال شود. نتیجه نهایی نیمه دوم بهمن ماه اعلام خواهد شد.attachments-hcwdanft  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 4027
  • تایید شده رضا محمدی نسب
  • در 1395/08/01
  • ساعت 12:11