برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 21 مهر 1395
کد 3216

عیادت قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت از خانواده دکتر صلحی در تبریز

عیادت قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت از خانواده دکتر صلحی در تبریز

دکتر حریرچی چهارشنبه شب با حضور در بیمارستانی که  پدر، مادر و برادر دکتر صلحی بستری هستند  از آنان عیادت کرد و در جریان روند درمان آنها قرار گرفت.  

به گزارش وبدا در پی درگذشت همسر و مادربزرگ دکتر صلحی و تاکید وزیر بهداشت مبنی بر پی گیری موضوع تا حصول نتیجه، دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت به عنوان نماینده ویژه وزیر بهداشت و دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز  به عیادت سایر اعضای خانواده دکتر صلحی رفتند.

 دکتر حریرچی در حاشیه این عیادت گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز از طریق مقامات استانی پی گیر این حادثه  است و دستگاههای امنیتی و قضایی استان نیز در حال بررسی موضوع هستند.

قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت از همه به ویژه رسانه ها خواست از هر گونه گمانی زنی و قضاوتهای شتابزده خودداری کنند تا دستگاههای امنیتی و قضایی ابعاد اصلی این حادثه را کشف کنند.

گفتنی است بر اساس اخبار منتشر شده اولیه، در پی مسمومیت غذایی خانواده دکتر صلحی، همسر و مادربزرگ وی جان خود را از دست دادند./
پیش از این عیادت دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  در پیامی بشرح زیر، درگذشت همسر و مادربزرگ دکتر صلحی را به وی تسلیت گفت.

انا لله و انا الیه راجعون؛ جناب آقای دکتر علیرضا صلحی، خبر درگذشت همسر گرامی و مادر بزرگ محترم‌تان در روز تاسوعای حسینی موجب تآثر و تالم شد. ضمن عرض تسلیت این ضایعه تأسف‌بار خدمت آن همکار گرامی، از خداوند مهربان برای جنابعالی و بازماندگان صبر و اجر، برای درگذشتگان مغفرت واسعه و برای پدر، مادر و برادر بزرگوارتان شفای عاجل مسئلت می‌نمایم.

جناب آقای دکتر صومی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان نماینده اینجانب، پیگیری علت وقوع این حادثه را تا حصول نتیجه نهایی برعهده خواهند داشت.

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 4083
  • تایید شده
  • در 1395/07/21
  • ساعت 23:52