برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 18 مهر 1395
کد 3198

حضور پروفسور تروسک دی باک در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مرکز تحقیقات هماتولوژی و انکولوژی دانشگاه علوم پزشکی تبریز میزبان سرکار خانم پروفسور تروسکه دباک (Truuske de Bock ) از دانشگاه گرونینگن هلند از تاریخ 10 الی 14 مهرماه سال 1395 بود.

مرکز تحقیقات هماتولوژی و انکولوژی دانشگاه علوم پزشکی تبریز میزبان سرکار خانم پروفسور تروسکه دباک (Truuske de Bock ) از دانشگاه گرونینگن هلند از تاریخ 10 الی 14 مهرماه سال 1395 بود. پروفسور دباک متخصص اپیدمیولوژی سرطان و رئیس دپارتمان اونکولوژیکال اپیدمیولوژی دانشگاه گرونینگن بوده و دارای بیش از 280 مقاله منتشر شده در این زمینه با H-index 45 می باشند.

در طی مدت اقامت ایشان، علاوه بر برگزاری کنفرانس یک روزه با عنوان "ثبت داده های سرطان و روش های غربالگری سرطان"، بحث و تبادل نظر در خصوص انجام پروژه های مشترک در این زمینه انجام گرفت. ایشان ضمن بازدید از مرکز و سیستم ثبت اطلاعات جمعیتی سرطان استان آذربایجان شرقی، از نحوه اجرا و ثبت داده ها بسیار استقبال کرده و راهنمایی های مفیدی در این زمینه ارائه نمودند.

به جهت مصادف بودن برنامه ملاقات ایشان  با ماه اکتبر که در دنیا به عنوان ماه آشنایی با سرطان سینه نامگذاری شده است ،ایشان از برگزاری برنامه های متنوع با عنوان کمپین آموزش های پیشگیرانه و خودآگاهی سرطان پستان در شهر تبریز بسیار ابراز علاقه نموده و قول هرگونه مساعدت در این زمینه را دادند.


  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 2500
  • تایید شده رضا محمدی نسب
  • در 1395/07/18
  • ساعت 14:13