برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 10 مهر 1395
کد 3141

رییس دانشگاه در مراسم تکریم و معارفه مدیر امور مالی دانشگاه :

مدیریت مالی کار بسیار طاقت‌فرسایی است و وجدان کاری بالایی را می‌‎طلبد


جلسه‌ی معارفه‌ی مدیر امور مالی دانشگاه علوم‌ پزشکی تبریز برگزار شد.
طی این جلسه "سیدهاشم میراب مرتضوی" به عنوان مدیرجدید امور مالی دانشگاه علوم پزشکی تبریز منصوب و از زحمات "دکترکوروش فانوسی" مدیر مالی سابق این دانشگاه تقدیر به عمل آمد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز "دکترمحمد حسین صومی" در جلسه‌ی معارفه‌ی مدیر مالی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: در هر جلسه و یا نشستی باید حرفی برای گفتن داشته باشیم و این جلسات باید واقعا ما را به اهداف مورد نظرمان برساند در غیر این صورت برگزاری جلساتی از این دست بی فایده و اتلاف وقت خواهد بود.
وی تاکید کرد: نظام اجرایی طراحی شده مشکلات مردم را حل نکرد و از این رو در صدد تغییر نظام مالی و مدیریت آن برآمدیم و البته این به معنی عدم کفایت مدیر قبلی نیست و تلاش‌های سیستم قبلی را نادیده نمی‌گیریم.
وی افزود: صندوق مالی باید پاک و عاری از هر گونه تزویر باشد چرا که ما امانتدار بیت‌المال هستیم و باید پاسخگوی آنان و پروردگار باشیم.
وی افزود: نابرابری در سیستم مالی ما وجود دارد و این امری غیر قابل انکار است. ولی احساس نابرابری بیش از این به اختلافات و نابرابری‌ها دامن می‌زند. به این معنی که همه خود را همتراز با یکدیگر می‌بینند که این نیز به نوبه‌ی خود آفت بزرگ‌تری محسوب می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: البته در بخش‌های خصوصی کمتر شاهد این کشمکش‌ها و دغدغه‌ها هستیم ودر سیستم دولتی نیز داشتن نظام مالی پاک تلاش و همکاری همه‌ی مسئولان را می‌طلبد.
دکترصومی بیان کرد: مدیریت مالی کار بسیار طاقت‌فرسایی است و وجدان کاری بالایی را می‌‎طلبد و عادلانه رفتار کردن آسان نیست. طمع و حرص، تمامی ندارد و هرچه بیش‌تر به این احساس بها داه شود احتمال غرق شدن در آن بیش‌تر است.
وی با اشاره به خطاهای موجود در همه‌ی سیستم‌ها از مسئولان و مردم خواستار شد در صورت واقعی و مستند بودن، نواقص و تخطی‌ها را گزارش کنند.
وی متذکر شد: اسناد محرمانه نداریم و می‌توانیم مدارک خود را به طور مستند در اختیار کسانی که ادعا می‌کنند خطایی در سیستم ما روی داده است، قرار دهیم.
دکترصومی با اشاره به اینکه برنامه‌ها و اهداف باید بر اساس بودجه شکل بگیرند عنوان کرد: رفع نیاز‌های مردم باید در اولویت قرار بگیرد و اختصاص بودجه نیز باید با توجه به مهم‌ترین نیازهای مردم انجام شود.

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 3035
  • تایید شده
  • در 1395/07/10
  • ساعت 15:1