برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 10 مهر 1395
کد 3135

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد :

ارتقاء رتبه فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به جایگاه دوم

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: حوزه‌ی فرهنگی دانشگاه از رتبه‌ی 12 به رتبه‌ی دوم ارتقا پیدا کرده است که این پیشرفت نیز مدیون همکاری‌ها و پیگیری‌های بی دریغ ریاست دانشگاه است.
 دکتر محمد آقازاده در مراسم ویژه‌ی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم‌ پزشکی تبریز اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز یکصدمین سالگرد خود و همچنین هفتادمین سالگرد پذیرش دانشجوی پزشکی را جشن می‌گیرد.
وی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز بارها مورد تشویق مسئولان استانی و کشوری قرار گرفته است و ما نیز به عنوان مسئولان این دانشگاه باید بستر لازم را برای پیشرفت دانشجویان فراهم کنیم تا متقابلا دانشجویان نیز به مردم خدمت کنند.
وی عنوان کرد: این همت والا و اراده‌ی دانشجویان است که اهداف آن‌ها و ارتقای دانشگاه را از نظر علمی تحقق می‌بخشد و البته این نکته نیز باید مورد توجه قرار بگیرد که دانشجویان نباید صرفا به فعالیت‌های علمی اکتفا کنند و فعالیت‌های جنبی نیز موجب پیشرفت سریع‌تر آنان خواهد شد.
دکترآقازاده افزود: ارزش‌های متعالی نظام ایجاب می‌کند تا در کنار تخصص خود و برای ارائه‌ی خدمات و دانش خود به دیگران در صدد شرکت در سایر فعالیت‌‎های جنبی از جمله فعالیت‌های فرهنگی و هنری باشیم.
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همه‌ی عرصه‌ها اعم از علمی و غیر علمی غالبا رتبه‌های برتری را کسب می‌کند.
وی افزود: با وجود کمبود بودجه، 200 پروژه‌ی عمرانی در دانشگاه در حال احداث است که از آن جمله می‌توان به احداث سالن غذاخوری و فضایی برای فعالیت‌های فرهنگی و هنری دانشجویان در سلف مرکزی اشاره کرد.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز متذکر شد: در دریافت امکانات رفاهی و تجهیزات دیگر، دانشجویان برتر و آن دسته از دانشجویان که مدال و یا رتبه کسب کرده‌اند در اولویت هستند.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشجویان ، امروز باید با توجه به آرمان‌های انقلاب اسلامی، انقلاب فرهنگی را در دانشگاه اجرا کنند.

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2133
  • تایید شده
  • در 1395/07/10
  • ساعت 13:24