برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 8 مهر 1395
کد 3129

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی تبریز :

سن ابتلا به سکته مغزی در ایران یک دهه کمتر از کشورهای اروپایی است

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه سن ابتلا به سکته مغزی در ایران یک دهه کمتر از کشورهای اروپایی است، اظهار کرد: سبک زندگی نادرست مشکلاتی در رابطه با سلامت ایجاد می‌کند و فرهنگ سازی لازمه بهبود وضعیت سلامت افراد جامعه ما است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر طاهری اقدم در مراسم گرامیداشت روز جهانی بهداشت محیط، گفت: فرهنگ سازی باید از سنین پایین و از مدرسه ها آغاز شود.
وی گفت: ۴۰۰ هزار نفر در حاشیه شهر تبریز زندگی می کنند که برای حفظ سلامت زندگی آنها دانشگاه علوم پزشکی تبریز برنامه ریزی می کند.
وی خاطرنشان کرد: طرح تحول نظام سلامت که جزو افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است اجرا شد و به موجب آن پرداختی از جیب مردم کاهش پیدا کرد که این امر، مایه خرسندی است.
وی ادامه داد: حمایت هایی که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از طرح تحول نظام سلامت به عمل آوردند ما را در ادامه راه خود در پیشبرد اهداف این طرح مصمم تر کرد.
طاهری اقدم در بخش دیگری از سخنات خود گفت: سن ابتلا به سکته مغزی نسبت به جمعیت کشورهای اروپایی یک دهه کمتر است و این مسئله به نقش سبک زندگی و مراقبت‌های تغذیه ای بر می‌گردد.
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 1707
  • تایید شده
  • در 1395/07/08
  • ساعت 15:4