برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 6 مهر 1395
کد 3092

برگزاری سمینار "علم سنجی، نگارش علمی مقالات پزشکی"

اولین جلسه از کارگاه سه روزه، علم سنجی، نگارش علمی مقالات پزشکی در راستای ارائه‌ی آموزش‌های علمی نگاری، اخلاق پژوهشی و نگارشی و ... در تالار کنفرانس کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شده و آموزش‌های لازم نیز توسط پروفسور "گاسپاریان" ارائه می‌شود.

 وحیده زارع گاوگانی، دبیر سمینار "علم سنجی، نگارش علمی مقالات پزشکی" در حاشیه این سمینار اظهار کرد: این کارگاه برای ادیتور‌های مقالات و همچنین سردبیران، مسئولان، هیئت‌علمی‌ها و تمامی دانشجویان تحصیلات تکمیلی که به نوعی نویسندگی می‎کنند بسیار مفید است، چرا که برنامه‌های ویژه‌ای برایشان ترتیب داده‌ایم تا بتوانند در مقالات خود مورد استفاده قرار دهند.

وی بیان کرد: این کارگاه در طول سه روز در دو نوبت "ایراد سخنرانی و سوال و جواب" و همچنین "مشاوره تخصصی" که توسط پروفسور گاسپاریان ارائه می‌شود، برگزار شده و همچنین در بخش دوم سمینار نیز در خصوص مشکلات موجود در مجلات و مقاله‌ها بحث شده و راه‌کارهایی نیز ارائه می‎شود.

وی خاطرنشان کرد: پروفسور گاسپاریان، اندکسور مجلات در پایگاه اطلاعی اس‌کوپوس و عضو انجمن ویراستاران مجلات پزشکی اروپا بوده و همچنین عضو افتخاری مجلات ما نیز هستند؛ تایم اول کارگاه علم سنجی از ساعت 8.30 تا 12.30 بوده و تایم بعدی نیز از ساعت 2.30 تا 5 بعد از ظهر است.

زارع گاوگانی گفت: در طول سال نیز مخاطبان می‎توانند با پروفسور گاسپاریان ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را طرح و حل کنند.

گفتنی است؛ اولین جلسه‌ی سمینار علم سنجی و نگار علمی مقالات پزشکی با حضور "پروفسور گاسپاریان" و جمعی از فعالان نشریات و مقالات دانشگاهی در تالار کنفرانس کتابخانه‌ مرکزی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 2919
  • تایید شده
  • در 1395/07/06
  • ساعت 11:54