برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 4 مهر 1395
کد 3065

دکتر صومی :مادر قبال تعهدی که به مردم دادیم مسئول هستیم

دکتر صومی :مادر قبال تعهدی که به مردم دادیم مسئول هستیم


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دکتر صومی رئیس دانشگاه به همراه دکتر تقی زادیه معاون درمان ومهندس اسدنژاد سرپرست اداره تجهیزات پزشکی از شهرستان میانه روستاهای ( ایشلیق وانلیق ) بازدید کرد.

در این بازدید که در خصوص  پیگیری کارهای عمرانی وتسریع در ساخت پروژه ها وتسریع در روند کار کلینیک ویژه شهرستان وحل وفصل مشکل زمین های  مربوطه بود نشستی هم به همین منظور با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا حامدی امام جمعه شهرستان میانه ،  مهندس مشایخی معاون فرماندار ویژه شهرستان میانه ، دکتر شیویاری ، دکتر فرمند نمایندگان شهرستان میانه وجمعی دیگر از مسئولین شبکه میانه برگزار شد.

دکتر صومی ضمن ارائه گزارشی از روند پروژه های در حال احداث در جمع مسئولین شهرستان گفت: از لحاظ شرعی نسبت به مردم متعهد هستیم در قبال تعهدی که به مردم دادیم مسئول هستیم و وطبق این تعهد تا انجام تمامی امورات وحل به مشکلات مربوط به   بهداشت ، درمان از هیچ سعی وتلاشی دریغ نخوایم کرد.

دکتر صومی افزود: جهت راه اندازی طرح ارجاع در استان 15 کلینیک ویژه طراحی ودر حال احداث می باشد.که تمامی کارهای عمرانی کلینیکها انجام شده است وتنها شهرستان میانه با مشکل زمین مواجه شده است که با کمک مسئولین استانی سعی در حل مشکل هستیم .

دکتر شیویاری نیز در خصوص تسهیل درروند  امورات عمرانی این شهرستان قول مساعد داد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا حامدی امام جمعه شهرستان میانه نیز در خاتمه این نشست از خدمات بهینه دست اندرکاران بهداشت ودرمان بخصوص از دکتر صومی تقدیر و تشکر بعمل آورد.

 


آلبوم تصاویردکتر صومی :مادر قبال تعهدی که به مردم دادیم مسئول هستیم

14
14
13
13
12
12
11
11
10
10
9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 3023
  • تایید شده
  • در 1395/07/04
  • ساعت 9:14