برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 24 شهريور 1395
کد 2984

سومین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی اعصاب کودکان ایران آغاز به کار کرد

سومین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی اعصاب کودکان ایران با رویکرد مراقبت از تکامل کودکان در دانشگاه علوم پزشکی تبریز  در حال برگزاري است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز،  رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آیین آغاز به کار این کنگره گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز امروز میزبان بزرگانی از عرصه علم و پژوهش است که در حوزه کمک به تکامل کودکان تلاش می‌کنند.

محمد حسین صومی از همکاری این دانشگاه با سازمان یونیسف در حوزه تکامل کودکان خبر داد و گفت: با تلاش های صورت گرفته امروز میزبان  "دکتر پارکس" نماینده یونیسف در ایران، هستیم که مایه مباهات است.

وی با اشاره به پتانسیل‌های علمی استان گفت: شهر تبریز قدمت تاریخی با اهمیتی دارد، این شهر در مسیر جاده ابریشم قرار گرفته و از این نظر محل رفت و آمد بزرگان علمی در ادوار مختلف تاریخ بوده است.

رئیس سومین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی اعصاب کودکان ایران همچنین گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حوزه سلامت و تکامل کودکان آماده خدمت رسانی و فعالیت‌های علمی بوده و از طرح‌هایی که در این زمینه انجام می‎‌شود، استقبال می کند.

وی در ادامه ضمن تشکر از دکتر غفرانی، رئیس انجمن اعصاب کودکان ایران که سال‌های طولانی در گسترش علم اعصاب کودکان تلاش کرده است، ابراز امیدواری کرد؛ با پتانسیل‌های علمی و اجرایی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز در توسعه زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمت به کودکان قدم‌های موثری بردارد.

گفتنی است، سومین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی اعصاب کودکان ایران با رویکرد مراقبت از تکامل کودکان در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، 24 تا 26 شهریور ماه سال جاری آغاز به کار کرد
  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 1994
  • تایید شده
  • در 1395/06/24
  • ساعت 13:25