برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 21 شهريور 1395
کد 2958

یازدهمین دوره طرح معرفت افزایی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار شد

یازدهمین دوره طرح معرفت افزایی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز یازدهمین دوره طرح معرفت افزایی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه در دانشکده پزشکی تبریز برگزار شد . در مراسم افتتاحیه این دوره حجت الاسلام و المسلمین دکتر خیری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، ضمن آرزوی توفیق در سوق دادن دانشجویان به سمت روشنایی علم و معرفت، از حضور مدرسان این دوره آقایان : دکتر مشکات و دکتر خلیلیان تقدیر نمود.
وی با اشاره به ماده یک آیین نامه ارتقاء اعضای هیئت علمی، اجرای طرح معرفت افزایی اساتید را ذیل بند فرهنگی این ماده عنوان نمود.
دکتر طاهراقدم قائم مقام رئیس دانشگاه به عنوان دومین سخنران افتتاحیه، به جایگاه تاریخی پزشکان و حکیمان در تاریخ ایران اشاره کرد. وی اقدام برخی رسانه ها در پررنگ کردن اشتباهات پزشکی را تقبیح نموده، گفت: هر پزشکی ممکن الخطاست و خطای پزشکی  پیشینه ای به درازای تاریخ پزشکی دارد.
وی به تلاشهای وزارت برای پررنگ تر شدن اخلاق حرفه ای و استفاده از اساتید این رشته برای آموزش و تقویت اخلاق پزشکی اشاره کرده، گفت: سعی ما در این دانشگاه نیز در همین راستاست و امیدواریم بتوانیم با تقویت اخلاق حرفه ای ضعفهای موجود را بپوشانیم و به این طریق به جایگاه اصلی پزشک در جامعه دست یابیم.
ایشان در پایان با توجه به تقارن این روزها با سالگرد فاجعه منا، به پیام مهم رهبر انقلاب به حج امسال اشاره نموده و برای شهدای منا طلب مغفرت کرد.


  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2543
  • تایید شده
  • در 1395/06/21
  • ساعت 11:25