برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 17 شهريور 1395
کد 2935

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در اجلاس معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاههای علوم پزشکی کشور گفت :

آذربایجان خطه ای است که به گواهی تاریخ در تمام ادوار نقشی جریان ساز داشته است

آیین آغاز به کار سی و یکمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور  در تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این همایش گفت: آذربایجان و به ویژه شهر تبریز، خطه‌ای است که به گواه تاریخ در تمام ادوار نقشی جریان‌ساز داشته است.
دکترمسعود فقیه دینوری  ادامه داد: کمتر دوره تاریخی می‌توان سراغ گرفت که تبریز در حوزه‌های سیاست، دین، علم، فرهنگ و ادب ایران به تمدن سازی واقف نبوده باشند.
وی خاطرنشان کرد: این سرزمین، شخصیت‌های برجسته‌ای پرورش داده و در گزند حوادث تاریخی پناه دانشمندان و سخنوران بسیاری بوده است.
وی اضافه کرد: این نام‌آوران هر کدام به نحوی نام تبریز را در تاریخ ایران سربلند ساخته اند، بی جهت نیست که در برخی از دوره های تاریخی مورخان شرقی و غربی تبریز را در قامت یک شهر جهانی واقعی و گاهی برتر از شهرهای ونیز و لندن و پاریس تلقی کرده اند.
گفتنی است؛ سی و یکمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور   17 و 18 شهریور ماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2573
  • تایید شده
  • در 1395/06/17
  • ساعت 11:27