برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 16 شهريور 1395
کد 2926

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبریز هلث افتتاح شد

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبریز هلث افتتاح شد

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبریز هلث به همت دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور جمعی از اهالی بهداشت و درمان و همچنین مسئولان استانی در نمایشگاه بین‌المللی تبریز افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:دکترسید اسماعیل هاشمی اقدم"نماینده دانشگاه علوم پزشکی در نمایشگاه بین‌المللی تبریز" در این آیین اظهار کرد: این نمایشگاه با متراژ ده هزار متر مربع در قالب چهار سالن که شامل تجهیزات پزشکی، دندان‌پزشکی، دارویی،  آزمایشگاهی می‌باشد.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری نمایشگاه عرضه‌ی آخرین یافته‌های پزشکی، دارویی و آزمایشگاهی است و نمایشگاه تبریز که در جایگاه ممتازی قرار دارد از این رو این نمایشگاه در این مکان برگزار شده است.
وی افزود: در تلاش هستیم که هر سال پیشرفت خوبی در این حوزه داشته باشیم و چنانچه مشاهده می‌شود امسال برای اولین‌بار این نمایشگاه در متراژ بالایی برگزار شد.
هاشمی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه 210 شرکت در این نمایشگاه حضور یافته و به مدت چهار روز نیز تجهیزات مذکور در اینجا مستقر خواهد بود.
وی یادآور شد: شانزدهمین دوره‌ی برگزاری نمایشگاه تبریز هلث از 16شهریور برگزار شده و تا 19 شهریور هر روز از ساعت 10صبح تا شش
عصر نیز ادامه خواهد داشت.  • نوشته شده
  • توسط صادق صادقی فر
  • تعداد بازدید 2728
  • تایید شده
  • در 1395/06/16
  • ساعت 13:47