برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 15 شهريور 1395
کد 2910

کمک های چند صد میلیونی خیران به حوزه سلامت در سراب

خیرین سلامت می توانند با ساماندهی کمک های مردمی نسبت به ایجاد خانه های نشاط و امید برای سالمندان تلاش کنند و مکان هایی برای حضور با نشاط سالمندان فراهم سازند.

ابراهیم خلیل بایرامی در حاشیه نشست مجمع خیران سلامت شهرستان سراب  گفت: با اشاره به مهیا شدن زیرساخت های لازم برای توسعه بخش سلامت در شهرستان سراب اظهارکرد: برای بهسازی و تکمیل بخش های جدید بیمارستان فعلی سراب خیرین این شهر در اقصی نقاط کشور کمک های چند صد میلیونی داشتند.

بایرامی با تاکید بر نیاز به کمک های مادی و فکری مردم تصریح کرد: دولت برای تامین و تخصیص اعتبارات در صورت کمک های داوطلبانه خیران توجه خاصی دارد و باید توجه داشت که اهتمام و مساعدت ویژه مردم و مسئولان به حوزه سلامت ضروری است.

معاون توسعه ومدیریت منابع دانشکده علوم پزشکی سراب با اشاره به اینکه ترکیب سنی جامعه به سمت پیری پیش می رود، اظهار داشت: با توجه به اینکه نشاط و سرزندگی برای کهنسالان ضروری است، خیرین سلامت می توانند با ساماندهی کمک های مردمی نسبت به ایجاد خانه های نشاط و امید برای سالمندان تلاش کنند و مکان هایی برای حضور با نشاط سالمندان فراهم سازند.

مهدی نهانی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت سراب گفت:هیئت امنای مجمع افتخار میکند که پذیرای مساعدت پرخیروبرکت عزیزانی باشد که در ردیف محبوبترین و منتخب ترین بندگان الهی هستند و بنا به ارزشهای معنوی خویش،مورد عزت وکرامت الهی واقع شده اند و در رسالت مومنانه خود،چون شمعی فروزان برای رونق وتکامل وتعالی جامعه،پرتو افشانی مینمایند .
وی افزود:اعتلای فرهنگ نیک اندیشی و نوعدوستی ومشارکت در محرومیت زدایی،موجب عزت وتوانمندی روزافزون نظام،درجهت تامین بهداشت و سلامت عمومی جامعه خواهد بود. فلذا شماره حساب مجمع خیرین بشرح زیر اعلام میگردد .
سیبا ملی۰۱۰۹۷۶۹۱۱۳۰۰۷

 

 

  • نوشته شده
  • توسط جواد عباسزاده
  • تعداد بازدید 1471
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/06/15
  • ساعت 11:33