برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 14 شهريور 1395
کد 2905

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد:

تامین داروهای بیماران خاص از جمله نقاط قوت طرح تحول نظام سلامت

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تامین داروهای بیماران خاص از جمله نقاط قوت طرح تحول نظام سلامت است.
دکترعلی اکبر طاهر اقدم در همایش بیماران MS با اشاره به مقوله سلامت اظهار کرد: خداوند دو نعمت عمده به انسان عطا کرده که معمولا مورد غفلت قرار می‌گیرد که یکی امنیت و دیگری سلامتی است.
وی افزود: امنیتی که در کشور ما حاکم است حاصل تلاش شبانه روزی نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی و به ویژه مدافعین حرم می باشد.
وی با بیان اینکه با حمایت های مسئولان نظام طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید به بار نشست، تاکید کرد: این طرح از سال 93 اجرایی شد و پرداختی از جیب مردم به سه تا شش درصد تقلیل یافت.
دکتر طاهراقدم ادامه داد: هم چنین درمورد تامین داروهای بیماران خاص از جمله MS  تامین داروبه نحو احسن بدون دریافت هزینه ای از بیماران عملیاتی شده است که بایستی قدر این کار را بدانیم .
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز خاطرنشان کرد:  در آینده با هماهنگی هایی که به عمل می آید دیگر نیاز نخواهد بود که بیماران خاص برای تامین دارو به مرکزاستان مراجعه کنند و در شهرهای بزرگ تامین خواهد شد.
دکتر طاهر اقدم در پایان از همه کسانی که برای سلامتی مردم تلاش می کنند بالخصوص انجمن ام اس استان آذربایجانشرقی که از سازمانهای مردم نهاد فعال می باشد تقدیر و تشکر نمود.

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1493
  • تایید شده
  • در 1395/06/14
  • ساعت 14:47