برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 14 شهريور 1395
کد 2897

مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان‌شرقی:

انجام بیش از 8800 ویزیت تخصصی و فوق تخصصی در هشتمین بیمارستان صحرایی خداآفرین


مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: بالغ بر 32 هزار مورد خدمات متنوع درمانی  و بیش از هشت هزار و800 مورد ویزیت تخصصی و فوق تخصصی انجام شد. بیش از 150 متخصص و فوق تخصص در قالب 22 رشته پزشکی در این بیمارستان حضور داشتند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترمحمد ایرجیان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تبریز، ضمن تسلیت سالروز شهادت امام جواد(ع) اظهار کرد: اساسی‌ترین کار انقلاب را بسیج انجام می‌دهد، بسیجیان جزو ارتش عظیم مردمی و انقلابی هستند و باید بدان افتخار کنند.
وی با اشاره به سپری شدن روز پزشک طی هفته گذشته گفت: خدمات تمامی پزشکان دلسوز، با وجدان و باصداقت جامعه پزشکی و همچنین دندانپزشکان، پرستاران و پیراپزشکان را که در جهت سلامت مردم تلاش می‌کنند، ارج می‌‌نهیم .
وی ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی در راستای "بسیج شجره طیبه است" هم در زمان دفاع مقدس تسکین دهنده آلام و جراحت‌های رزمندگان بود و هم بعد از جنگ تحمیلی نیز جزو خادمان حوزه سلامت به شمار می‌رود.
دکترایرجیان با اشاره به اهداف جامعه پزشکی استان اظهار کرد: برگزاری بیمارستان صحرایی در هشت منطقه استان، ویزیت رایگان در مناطق محروم ، آموزش بهداشت و پیشگیری از بیماری‌ها از جمله اقدامات بسیج جامعه پزشکی استان می‌باشد.
مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: بسیج جامعه پزشکی متشکل از دارندگان مدارج کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای تخصصی حوزه بهداشت و درمان، پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص، دندانپزشکان عمومی و متخصص، داروسازان عمومی و متخصص ، پرستاران و پیراپزشکان است.
وی با ارائه گزارشی از هشتمین بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه زهرا(س) یادبود شهدای مدافع حرم در منطقه مرزی خداآفرین که از 25 تا 29 مرداد ماه سال جاری برگزار شد، گفت: بالغ بر 32 هزار مورد خدمات متنوع درمانی  و بیش از هشت هزار و800 مورد ویزیت تخصصی و فوق تخصصی انجام شد. بیش از 150 متخصص و فوق تخصص در قالب 22 رشته پزشکی در این بیمارستان حضور داشتند.
وی افزود: هم چنین 45 دندانپزشک، 50 پزشک عمومی، 4 داروساز، 300 پرستار و پیراپزشک نیز با این پزشکان همراهی می‌کردند.
دکترایرجیان از عموم مردم خواست: برخی از مشکلاتی که در حوزه سلامت رخ می‌دهد را به پای زحمتکشان حوزه سلامت ننویسند چرا که گاها به علت اغراض غیرخیرخواهانه برخی از اتفاقات ناخواسته را آن چنان بزرگنمایی می‌کنند که انگار هیچ کدام از خدمات پزشکی ارائه نشده است که این جفا در حق جامعه پزشکی است.
مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان‌شرقی به سایر خدمات بسیج اضافه کرد و گفت: بسیج در محور مقاومت نیز حضور دارد و حتی شهید تقدیم کرده است، هم چنین کمک های نقدی و بسته غذایی در اختیار محور مقاومت قرار می‌دهد.
وی خاطرنشان کرد: هم چنین در چارچوب امور خیریه در مناطق محروم نیز کمک های نقدی و بسته های غذایی اهدا می شود.


  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1820
  • تایید شده
  • در 1395/06/14
  • ساعت 8:32