برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 9 شهريور 1395
کد 2849

اخبار هفته دولت

مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان مرند افتتاح و 5 دستگاه آمبولانس بنز فوریتهای پزشکی به بهره برداری رسید.

با حضور دکتر حسن نژاد نماینده مردم شریف شهرستان مرند و جلفا، مهندس راستگو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ، دکتر اصلان آبادی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و جمعی از روسای ادارات و مسئولین استانی و شهرستان ، مجتمع آموزش عالی سلامت این شهرستان افتتاح و تعداد 5 دستگاه آمبولانس بنز فوریتهای پزشکی به بهره برداری رسید.


با حضور دکتر حسن نژاد نماینده مردم شریف شهرستان مرند و جلفا، مهندس راستگو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ، دکتر اصلان آبادی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و جمعی از روسای ادارات و مسئولین استانی و شهرستان ، مجتمع آموزش عالی سلامت این شهرستان افتتاح و تعداد 5 دستگاه آمبولانس بنز فوریتهای پزشکی  به بهره برداری رسید.


به گزارش روابط عمومی شبکه مرند در این مراسم دکتر شیخ ریاست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و مدعوین افتتاحیه ، راه اندازی مجتمع آموزش عالی سلامت را نقطه عطفی در تحول حوزه بهداشت و درمان شهرستان و نیز 5 دستگاه آمبولانس بنز جدید جایگزین آمبولانسهای فرسوده  ناوگان آمبولانسی فوریتهای پزشکی شهرستان را که دارای قابلیت های و امکانات کامل امدادی می باشند از خدمات بارز دولت تدبیر و امید در حوزه بهداست و درمان این شهرستان قلمداد نمودند. دکتر حسن نژاد نماینده مردم شریف شهرستان مرند و جلفا ضمن تقدیر از تلاشهای ریاست شبکه و مسئولین دولتی در سالهای اخیر،  اولویت بعدی فعالیت حوزه درمان در شهرستان را  راه اندازی دستگاه ام . آر . آی  و احداث بیمارستان 304 تختخوابی  اعلام نموده و خواستار تسریع در اجرای روند آن گردید. مهندس راستگو معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند احداث بیمارستان 304 تختخوابی در شهرستان را موجب تحرک در توسعه شهرستان و رواج توریسم درمانی در منطقه تلقی نمودند. دکتر اصلان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن ابراز سرور از راه اندازی مجتمع آموزش عالی سلامت در این شهرستان ،از تلاشهای شبکه بهداشت و درمان در پیگیری و عملیاتی کردن موضوع و حمایتهای نماینده شهرستان، لزوم فعالیت مستمر این مجتمع و ارتقاء آن به دانشکده علوم پزشکی را  تلاش و اراده مسئولین شهرستان در بالابردن سطح آموزش و سایر امکانات اعلام نمود. در خاتمه این مراسم از خانواده های دباغی و طبیبی به جهت اهداء ساختمان این ، با تقدیم لوح سپاس تقدیر و تشکر بعمل آمد.
  • نوشته شده
  • توسط عسگر محمودی
  • تعداد بازدید 2087
  • تایید شده
  • در 1395/06/09
  • ساعت 16:16