برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 9 شهريور 1395
کد 2835

برگزاری همایش اساتید گروههای معارف دانشگاههای استان در دانشگاه

برگزاری همایش اساتید گروههای معارف دانشگاههای استان در دانشگاه

.

سلسله نشست‌های علمی تخصصی استادان گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه‌های آذربایجان‌شرقی با محوریت تبیین گفتمان اسلامی  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز  "دکتر علی اکبر طاهر اقدم" قائم‎مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در افتتاحیه این نشست ضمن گرامید‎اشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: راه شهدا هنوز ادامه دارد؛ و امروز عده ای تحت عنوان مدافعین حرم از مرزهای عقیدتی انقلاب اسلامی کیلومترها دورتر از ایران دفاع می کنند.
وی افزود: انقلاب ما متفاوت‌تر از انقلاب‌های دیگر نظیر انقلاب فرانسه و ... بود ؛ چرا که این انقلاب بر اساس اعتقادات دینی تحت رهبری یک مجتهد عادل و پیروی مردم از ایشان به وقوع پیوسته است.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "بزرگترین وظیفه افراد دولتی، خدمت به مردم است"، تاکید کرد: وظیفه‌ی ما به عنوان مسئولین خدمت به مردم است و در همین راستا در حیطه بهداشت و درمان طرح تحول نظام سلامت موجب حفظ کرامت انسانها شده است .
دکتر طاهر اقدم در بخش دیگری افزود: وظیفه ما و شما این است که ارزشهای دینی ، فرهنگی و انقلابی که به خاطر آن عده ای جان خود را فدا کرده اند به نسل های بعدی و جوانان منتقل کنیم .
قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بخش پایانی سخنان خود گفت : جوانان ما رژیم منحوس پهلوی را ندیده اند و لذا از حقایق فجایعی که آن زمان اتفاق افتاده خبر ندارند لذا وظیفه شما و ما این است که ضمن تبیین گفتمان انقلاب اسلامی حقایق را بر جوانان روشن نماییم .
گفتنی است؛ اولین روز این نشست در تالارشهید شایان‌مهر دانشکده پزشکی تبریز با حضور جمعی از اساتید گروه های معارف برگزار شد.


   • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1924
  • تایید شده
  • در 1395/06/09
  • ساعت 8:38