برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 7 شهريور 1395
کد 2822

بازدید معاون سیاسی استانداری از مرکز رازی به مناسبت روز پزشک

بازدید معاون سیاسی استانداری از مرکز رازی به مناسبت روز پزشک

 
معاون استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از بیمارستان رازی تبریز که علاوه بر بخشهای مختلف ، یک مرکز تخصصی بیماران روان و اعصاب است ، از زحمات ارزنده و شبانه روزی پزشکان و پرستاران این مرکز قدردانی کرد و از نزدیک در جریان اقدامات و تحولات رخ داده در مرکز ، در سایه طرح تحول سلامت قرار گرفت و از مسئولان دانشگاهی و مرکز تقدبر نمود . دکترسعید شبستری خطاب به جمعی از پزشکان و پرسنل بیمارستان رازی گفت : به وجود برخی از مشکلات در حوزه بهداشت و درمان واقف بوده و برای رفع آنها تلاش می کنیم ولی انتظار داریم که میزان ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم روز به روز افزایش و بهبود یابد .
معاون استاندار در این بازدید ضمن گفتگو با تعدادی از مراجعان ، نحوه ارائه خدمات درمانی به بیماران و نحوه برخورد پزشکان و کادر درمانی را جویا شد و بعد از دریافت پاسخ رضایتمندی بستری شدگان از وضع موجود در محیط سازمانی صمیمی و دلسوزانه رازی را به استنشاق رایحه بهشت تعبیر نمود و از همت دولت و استانداری محترم برای افزایش حمایتهای اجتماعی از این دست بیماران خبر داد .
وی همچنین با اهدای شاخه گل و تبریک روز پزشک  به پزشکان و پرستاران این مرکز ، آرزوی توفیقات روزافزون به آنان در راستای خدمت به بیمارانی که گاهی حمایتهای خانوادگی هم ندارند نمود.
گفتنی است که در این بازدید ، دکتر تقی زادیه ،  معاونت محترم درمان دانشگاه ، و جمعی از پیشکسوتان پزشکی ، که ایشان را همراهی می کردند ، از تلاش بی ریای اساتید ، پزشکان و پرستاران مرکز تشکر نموده و گفتند به زحمات مسئولین مرکز واقف هستیم و دانشگاه مانند همیشه ، کمک های مادی و معموی خود را به رازی ادامه خواهند داد چون بیماران روان واعصاب از اولویتهای دانشگاه و وزارت بهداشت و درمان است .

  • نوشته شده
  • توسط صادق صادقی فر
  • تعداد بازدید 3034
  • تایید شده
  • در 1395/06/07
  • ساعت 10:3