برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 4 شهريور 1395
کد 2803

برگزاری آزمون مصاحبه جذب دکترای تخصصی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دکتر حنایی قائم مقام آموزشی دانشگاه دراین خصوص اظهار داشت : با توجه یه اینکه درسال جاری مقرر گردیده آزمون های مصاحبه در دانشگاه های مربوطه برگزار شود که دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیزبعنوان کلان منطقه آموزشی 2 این آزمون را طی امروز و فردا برگزار می نماید.
وی خاطر نشان ساخت : میزان تاثیرگذاری این آزمون درقبولی دانشجویان سی درصد است و هفتاد درصد نیز آزمون کتبی است و ازسال آتی این نسبت پنجاه  پنجاه خواهد شد.
دکتر جلال حنایی افزود: امروز مادر بیست ویک رشته آموزشی این آزموجذب phdن را برگزار می کنیم که با توجه به تعداد داوطلب در برخی دانشکده ها نوبت صبح و در برخی دیگر نیز نوبت های صبح و عصر و همچنین در برخی نیز فردا ادامه خواهد داشت.
قائم مقام آموزشی دانشگاه تصریح کرد: ما متناسب با تعدادپذیرش سه برابر ظرفیت پذیرش مصاحبه انجام خواهد شد.
با توجه به جذب 120 نفر مابطور متوسط با 400 نفر مصاحبه انجام خواهید داد.همچنین تقریبا حدود 200 نفر از اعضای هیات علمی حکم همکاری بعنوان ممتحن دریافت کرده اند و حدود صد نفر نیز بعنوان اعضای اجرایی ستادی دراین فرایند همکار یدارند.
دکتر حنایی اظهار داشت: دانشکده های درگیر در فرایند دانشکده علوم نوین، بهداشت، تغذیه، مدیریت ، پرستاری و طب سنتی هستند .
مسئول برگزاری آزمون مصاحبه دکترای تخصصی دانشگاه تصریح کرد:  کلیه مراحل انجام مصاحبه و طراحی نحوه آزمون طی دو ماه گذشته برنامه ریزی شده و کارگاه آموزشی کلی برای اساتید ممتحن دراین رابطه برگزار شده و همچنین در کلیه دانشکده ها جلسات توجیهی برای افراد درگیر تشکیل شده است. همچنین کلیه مراحل انجام آزمون جهت پاسخگویی های احتمالی درآینده بطور کامل مستندسازی می گردد
به گزارش فوق دکتر محمد  حسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیز از روند برگزاری آزمون در دانشکده مدیریت واطلاع رسانی
پزشکی بازدید کرد


.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 3589
  • تایید شده
  • در 1395/06/04
  • ساعت 10:42