برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 3 شهريور 1395
کد 2797

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند توسط پایگاه مقاومت شهید شفیع زاده معاونت غذا و دارو

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند توسط پایگاه مقاومت شهید شفیع زاده معاونت غذا و دارو


به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو مراسم بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند با حضور دکتر نجفی معاون غذا و دارو و اعضای محترم هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تبریز و سرهنگ زارع فرمانده بسیج حوزه 3 کارمندی در سالن کنفرانس این معاونت تشکیل شد.

در ابتدای مراسم دکتر نجفی ضمن خوشامد گویی به میهمانان گرامی و کارکنان معاونت، هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفته و گزارش کوتاهی از عملکرد معاونت را ارائه کرد ایشان ضمن اشاره به بالا رفتن رتبه معاونت غذا و دارو از نظر ارزیابی عملکرد در بین معاونت های کشور از رتبه 12 کشوری به رتبه چهارم در سال 93 و در سال گذشته به رتبه سوم کشوری ابراز امیدواری کرد که با تلاش و زحمات همکاران خدوم معاونت ضمن حفظ جایگاه معاونت در درجه اول به دنبال ارتقا این رتبه نیز برخواهیم آمد. ایشان در پایان سخنانشان روز داروسازی را نیز پیشاپیش به تلاشگران این عرصه تبریک و تهنیت گفت.

در ادامه مراسم سرهنگ زارع ضمن بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر به همکاران حاضر در مراسم روز کارمند را تبریک گفته و افزود: تمام سعی و تلاش دست اندرکان دولت حفظ سلامتی و امنیت بوده و در این زمینه ضمن اشاره به شهدای مدافعان حرم امنیت و آسایش داخلی را مدیون خون شهدای این بزرگواران دانست.

اعضای محترم هیئت رئیسه حاضر در مراسم نیز به نوبه خود ضمن گرامیداشت هفته دولت روز کارمند را تبریک و تهنیت عرض کرده و آرزوی سلامتی برای همکاران شاغل در معاونت غذا و دارو کردند. در خاتمه مراسم بعد از پخش کلیپ به مناسبت هفته دولت و شهدای مدافعان حرم مسابقه ویژه ای به این مناسبت برگزار که بعد از قرعه کشی به نفرات برگزیده جوایزی اهدا گردید.


آلبوم تصاویر مراسم هفته دولت وروز کارمند وداروسازی

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 2255
  • تایید شده
  • در 1395/06/03
  • ساعت 15:39