برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 2 شهريور 1395
کد 2794

تجلیل ویژه از دکتر پرویز فرزانه پزشک نمونه کشوری بیمارستان امام (ره)سراب

در آئین خاصی با حضور اعضای سازمان نظام پزشکی وامام جمعه و فرماندار سراب از دکتر پرویز فرزانه پزشک نمونه کشوری قدردانی به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی سراب ،در آئین خاصی با حضور اعضای سازمان نظام پزشکی ،امام جمعه،فرماندار و تعدادی از مدیران شهرستان سراب از دکتر پرویز فرزانه پزشک عمومی شاغل در اورژانس بیمارستان سراب تقدیر به عمل آمد.
جملیه حاجی محمدی رئیس سازمان نطام پزشکی سراب گفت: با توجه به شاخص هایی چون رضایت مشتری،انظباط کاری و سوابق پزشکی امسال از طرف نطام پزشکی کشور، دکتر پرویز فرزانه به عنوان پزشک نمونه کشوری معرفی شد. 
حجت الاسلام علی اکبر اکرمی امام جمعه سراب در این مراسم گفت: پزشکی حرفه ای مقدس است و خدمات این قشر فهیم بر کسی پوشیده نیست.
داود گرشاسبی فرماندار سراب در این آئین گفت: با وجود مشکلات و نارسائی های موجود بیمارستان و حوزه سلامت شهرستان سراب خدمات مطلوبی ارایه کرده است.
در ادامه از دکتر فرزانه با اهدای لوح سپاس با امضای دکتر زالی رییس نطام پزشکی کشور قدردانی به عمل امد.

دکتر پرویز فرزانه متولد 1346 دارای سوابق ریاست شبکه بهداشت و درمان نیر،پزشک مسئول سازمان پزشکی قانونی در سرابو جانباز 15 درصد جنگ تحمیلی می باشد.وی هم اینک در اورژانس بیمارستان مشغول ارایه خدمات به مراجعان می باشد.


  • نوشته شده
  • توسط جواد عباسزاده
  • تعداد بازدید 3115
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/06/04
  • ساعت 7:59