برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 3 شهريور 1395
کد 2783

با درخشش دانشجویان ورزشکار

کسب مقام سوم دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی توسط دانشجویان دانشگاه

کسب مقام سوم دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی توسط دانشجویان دانشگاه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور 53 کاروان ورزشی از دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور رقابت خود را از تاریخ 21/05/95 در 12 رشته ورزشی آغاز نمودند و پس از رقابت 8 روزه‌، در روز چهارشنبه 27/05/95 اختتامیه این دوره از المپیاد برگزار گردید. کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز با 136 نفر ورزشکار، مربی و سرپرست بزرگترین کاروان اعزامی به این مسابقات بود. در این دوره از المپیاد ، کاروان ورزشی دانشگاه،  با کسب 6 مدال طلا ، 8 مدال نقره و 7 مدال برنز در مجموع با 132 امتیاز عنوان سومی در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را بدست آورد.
لازم به توضیح است در پایان رقابت‌های تکواندو المپیاد دانشجویان، مدال طلای این رشته در وزن هشت به جمال سرایی رسید و حمیدرضا یوسفی در وزن شش و مهدی رحمانی در وزن دو، صاحب مدال نقره و برنز شدند و امیرحسین سیدولیلو نیز در وزن اول به کسب مدال برنز اکتفا کرد. همچنین تیم تکواندوی دانشگاه علوم پزشکی تبریز رتبه اول تیمی مسابقات تکواندو دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور را کسب کرد.
از نکات جالب این المپیاد رکورد شکنی در دوی 400×4 متر امدادی تیم دوومیدانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بود که توسط دانشجویان محمد شعبانی، نوید مصطفی زاده، جمال شادمان نیا و امیر شمسی بدست آمد و به نام دانشگاه علوم پزشکی تبریز به ثبت رسید. همچنین کسب مقام دوم دوی۱۰۰×۴ متر توسط آقایان جواد معصومی، امین مکاری ، عبدالله حسینی و علی بهاری و کسب مقام سوم پرش طول و دوم پرش سه گام توسط آقای امین مکاری از دیگر عناوین به دست آمده می باشد و در نهایت تیم دو و میدانی موفق به کسب مقام دوم مسابقات شد.
مقام‌های بدست آمده توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز بدین شرح می‌باشند:
مقام اول:
آقایان نوید مصطفی زاده (دوومیدانی - 400 متر و 4×400 متر) ، محمد شعبانی(دوومیدانی - 4×400 متر) ، جمال شادمان نیا(دوومیدانی - 4×400 متر) و امیر شمسی(دوومیدانی - 4×400 متر)
شاهین حلاج (بدمینتون - دوبل)، محمد بخشی وند(بدمینتون - دوبل)
 جمال سرایی(تکواندو  )
 اصغر فلاح (کشتی)
صدرا علیمحمدی (شنا – 100 متر قورباغه)
مقام دوم:
آقایان نوید مصطفی زاده (دوومیدانی - 200 متر) ، محمد شعبانی(دوومیدانی - 400 متر با مانع ) ، جمال شادمان نیا(دوومیدانی - 800 متر) و امین مکاری(دوومیدانی – پرش سه گام و 4 ×100 متر) علی بهاری(دوومیدانی - 4 ×100 متر) ، جواد معصومی(دوومیدانی - 4 ×100 متر) ، عبداله حسینی(دوومیدانی - 4 ×100 متر)
میر کاظم سید اکبری(کاراته)
حمیدرضا یوسفی(تکواندو)
صدرا علیمحمدی(شنا- 200 متر قورباغه)
مقام سوم:
آقایان امیر شمسی (دوومیدانی - 1500 متر) ، محمد شعبانی(دوومیدانی - 800 متر ) ، جمال شادمان نیا(دوومیدانی - 400 متر) و امین مکاری(دوومیدانی – پرش طول)
مهدی رحمانی و میر حسین سید ولیلو(تکواندو)
صدرا علیمحمدی(شنا – 50 متر قورباغه)





 

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2689
  • تایید شده
  • در 1395/06/03
  • ساعت 9:20