برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 30 مرداد 1395
کد 2747

پزشک فارغ التحصیل بیکار نداریم

.

 

نشست سالانه روسای دانشکده‌های پزشکی دانشگاه‌های تیپ یک کشور با حضور نمایندگان وزارت بهداشت و درمان آغاز به کار کرده و به مدت دو روز در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر محمد حسین صومی در این نشست با اشاره به تاریخچه دانشگاه‌های تبریز در طول سالیان دور گفت: حدود 700 سال پیش اولین دانشگاه در تبریز با عنوان ربع رشیدی ایجاد شده و دانشجویان را از اقصی نقاط جهان به سوی خود جذب می‌کرد.دانشگاه علوم پزشکی نیز در روزهای آتی هفتادمین سال تاسیس خود را جشن خواهد گرفت .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه همه ساله بهترین‌های کنکور جذب رشته پزشکی می‌شوند، اظهار کرد:روسای و اساتید دانشکده‌های پزشکی باید این ظرفیت عظیمی از نخبگان را قدر دانسته و در آموزش آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نکنند .

وی افزود: دانشکده پزشکی به طور ذاتی کارآفرین است چرا که در حال حاضر با اجرای طرح تحول سلامت هیچ پزشک فارغ التحصیل بیکاری نداریم و همه در بیمارستان‌های استان مشغول به کار هستند و حتی در این عرصه با کمبود نیز مواجهیم .

 وی در پایان با بیان اینکه دانشجویان و اساتید باید به سمت تولید فناوری پیش بروند، خاطرنشان کرد: مطالبه دانشگاه از دانشکده پزشکی تربیت دانشجویان فناور است.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 2683
  • تایید شده
  • در 1395/05/30
  • ساعت 12:16