برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 28 مرداد 1395
کد 2740

کاروان سلامتگران در قالب اردوی جهادی در مناطق عشایرنشین سراب

کاروان سلامتگران، متشکل از پزشکان متخصص، عمومی و پرسنل درمانی و بهداشتی به همت بسیج و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی سراب در قالب اردوی جهادی به مناطق عشایرنشین دامنه‌های سبلان اعزام شدند.

با حضور رئیس سازمان نظام پزشکی سراب در اردوی جهادی سلامت گران

عده‌ای از عشایر سراب تحت معاینه پزشکی قرار گرفتند.

جمیله حاجی محمدی رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان سراب در حاشیه حضور در اردوی جهادی سلامت گران گفت:خدمت به مردم به‌ویژه قشر محروم و آسیب‌پذیر بزرگ‌ترین افتخار برای جامعه علوم پزشکی و تلاشگران عرصه سلامت هست.

این متخصص بیماری‌های داخلی با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی اظهارکردک با همکاری و هماهنگی سپاه ناحیه سراب و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی شهرستان ،کاروان سلامت شامل پزشک متخصص،پزشک عمومی،ماما،پرستار و دامپزشک جهت ارائه خدمات در عرصه‌های مختلف پزشکی به مدت یک روز در دامنه کوه‌های و مناطق ییلاقی سبلان حضور به ارائه خدمات پرداختند.

رئیس سازمان نظام پزشکی سراب بابیان اینکه جامعه پزشکی و پیراپزشکی سراب آماده حضور در اردوهای جهادی سلامت هستند تأکید کرد: طبق سوگندی که یادکردیم به‌عنوان پزشک و پیراپزشک باید فارغ از مسائل حاشیه‌ای در خدمت انسان هاباشیم.

وی افزود: امروز مفتخریم که در خدمت انسان‌های زحمت کشی هستیم که بعد مسافت و کمبود امکانات باعث محروم ماندن آن‌ها از ابتدایی‌ترین امور سلامت شده است.  • نوشته شده
  • توسط جواد عباسزاده
  • تعداد بازدید 2995
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1395/05/30
  • ساعت 10:42