برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 27 مرداد 1395
کد 2727

دکتر عبادی قائم مقام درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز :

کلیه خدمات بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) به صورت رایگان ارائه می شودقائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت : در روز اول فعالیت بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) خداآفرین 1500 نفر ویزیت شده اند .
دکترعبادی قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریزاظهار داشت : در روز اول فعالیت بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) خداآفرین 1500 نفر ویزیت شده اند و پیش بینی ما بر این است که در مدت 5 روز فعالیت بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) بیش از 10000 نفر ویزیت شوند  .
وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی تبریز طبق سنوات گذشته در برپایی بیمارستان صحرایی تلاش های گسترده ای داشته است ، گفت : در روز اول برپایی بیمارستان فردی که از ارتفاع سقوط کرده بوده با تلاش متخصصان از مرگ حتمی نجات یافت و در کوتاهترین زمان ممکن توسط امداد هوایی برای ادامه روند درمان به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز منتقل شد و در مورد دیگر  فردی که دچار سکته قلبی شده بود در کمترین زمان عوامل درمانی دست به کار شدند و پس از تثبیت وضعیت بیمار سریع به مراکز درمانی استان منتقل شد .
 دکترعبادی گفت : کلیه خدمات بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) به صورت رایگان بوده و کلیه داروهای عمومی و تخصصی رایگان است ، همچنین اهالی شهرستان های همجوار نیز می توانند از خدمات بیمارستان بهره مند شوند .


  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 2608
  • تایید شده
  • در 1395/05/27
  • ساعت 13:12